Kapat

Water Bouy Batmayan Anahtarlık


Fiyat :
25,90 TL


Artık Denizde Eşyalarınızı Kaybetmeyeceksiniz...!! 1KG Taşıma Kapesitesi...

Artık denizde eşyalarınızı kaybetmeyeceksiniz.

Tekneye meraklı olanlara , denizcilere , hatta denizde yüzerken yanına anahtar veya diğer eşyalarını almaya meraklı olanlar için bir araç icat..!!

Waterbuot sayesinde Denizde eşya kaybetme korkusuna son.

Denizde düştüğü an dibe gitmeden gaz balonu şişiriyor ve yukarı doğru çıkıyor.Bir ışık yanmaya başlıyor ve 24 saat su üzerinde ışıklı kalıyor.

Denizde eşyalarınızı zaten su geçirmez kılıf içinde bulunduruyorsunuz. Fakat denize düşünce bulmak sorun oluyor.Sadece anahtar değil tabi bir çok şeyi kurtarabilir.

1 KG taşıma kapesiteesi ile sadece anahtarlarınız değil su geçirmez fotoğraf makinaları, Cep telefonları yani aklınıza gelebilecek her şeyi su üstünde tutar.İçindeki benzersiz mekanizma suya düştüğü anda çalışmaya başlıyor içindeki balon hava ile doluyor. 24 saat boyunca şamandıra gibi eşyalarınızı su üstünde tutuyor ve ışıklı işaret veriyor.

Ürünün çalışma şeklini görmek için mutlaka videosunu izlerin...

http://www.water-buoy.com/movies.php

Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Bu ürün kargoya  6 Temmuz 2010 Salı günü verilecektir.

 

TÜM ÜRÜNLERE 3 TL KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürünlerinden her Öğlen saat 12:00 den sonraki 24 saat süresince yapacağınız tüm alışverişlerin hepsine birden adet ve miktar kısıtlaması olmaksızın sadece 3 TL kargo ödeyeceksiniz! Tek koşul ürünleri Aktif Fırsat Ürünü Satış süresi olan 24 saat içerisinde almanız.

Ürünleri Tek Sepette de alsanız, ayrı ayrı sepetlerde de alsanız yine eskisi gibi her aldığınız ürün için ayrı ayrı fatura kesilerek gönderilecektir.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.Water Bouy Batmayan Anahtarlık Yorumları Tüm Yorumlar (10)
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay WaterBuoy Suda Batmayan Anahtarlık WaterBuoy Suda Batmayan Anahtarlık, tek kullanımlık olup içerisinde yer alan balon bir kere kullanılmaktadır.

Saygılarımızla
Bitenekadar.com
5 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay soru peki 1kere suya dustukten sonra tekrar kullanilabiliyormu? yani tekrardan suya bir kez daha dusersa yine balon aciliyormu?
25 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay Tekne için geliştirilmiş bir ürün Teknede kullanmak için geliştirilmiş, yanlışlıkla tekneden düşen anahtarlık vs eşyaları dibe batmadan suyun üzerine çıkaran bir ürün. Yurtdışı fiyatı 10 sterlin. Bitenekadar fiyatı gayet uygun. İhtiyacı olanlara, teknesi olan arkadaşlarına hediye alacaklara tavsiye ederim.
23 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay almak istiyorum yalnız ben mayomla beraber giricem e bu anahtarlıkta haliyle suya batacak batınca direk şişmeyecekmi o zaman pek bir anlamı kalmıyor

suyla temas etmeyen bir eşyanızın bulunmasını sağlar ancak anahtarlarımıda zaten suya girerken yanıma almayacaksam suda kaybolma ihtimal yok alacaksamda bu alet kullanışsız bir yalnışım var ise düzeltin lütfen teşekkürler
57 sipariş | 34 yorum | Yorum Detay meraktan soruyorum :) Ürün sanırım tek kullanımlık...