Kapat

WD 40 Çok Amaçlı Pas Sökücü 400 ML


Fiyat :
8,90 TL


Nem Atar-Pas Çözer-Pastan Korur-Temizler-Yağlar Çürüme ve Paslanmaya Karşı Korur

Bitenekadarcıların evlerinde, iş yerlerinde ve araçlarında pratik bir şekilde uygulayabilecekleri Çok Amaçlı Pas Sökücü.

Üstelik oluşturduğu koruma tabakası sayesinde uygulanan yüzeyi nemden korumaktadır.

Araçlarınızın akü kutup başlarında kullanaran oksitlenmeyi önleyebilir ve zorlu hava koşullarında güvenli sürüş sağlayabilirsiniz.

WD-40 spanülünde bulunan metale karşı yüksek çekim özelliği sayesind, yüzeyleri nemli koşullar altında bile tamamen kaplar.

Püskürtülerek, fırçalı uygulamalarda veya daldırma yönteminde dahi metal yüzey ile nem arasına girerek koruyucu bir tabaka oluşturur. 

Bu özelliği ile WD-40, nemle alakalı kısa devreleri hemen ortadan kaldırdığından, elektrik kontağının söz konusu olduğu durumlarda çok kullanışlıdır.
 
WD-40 metal çekim özelliği ile paslı ve aşınmış yüzeylere nüfuz ederek, metal, tel, halatlardaki pası çıkarır, sıkışmış somunlar, bağlantılar, kontrol mekanizmaları ve diğer metal parçalardaki aşınmayı ortadan kaldırarak, parçaların serbest bir biçimde çalışmasını sağlar.
 
WD-40 metal yüzeylere tamamen yayılarak  mikroskobik  gözenekleri dahi kaplar.
 
Oluşan bu tabaka ve WD-40'ın nem atıcı formülü sayesinde metal yüzey üzerinde neme ve diğer pas oluşturucu maddelere karşı koruma sağlar. Metal düzenli bir şekilde kullanılıyorsa, koruma devam edecektir.
 
WD-40 formülü hiçbir aşındırıcı madde içermeksizin çok kalın tabakalı gres yağı ve kiri, etiket ve yapıştırıcı madde kalıntılarını yüzeyden tamamen temizler.
 
Ayrıcı oluşturduğu film tabaka ile çürüme ve paslanmaya karşı korur.
 
WD-40 yüksek çekim özelliği sayesinde içeriğinde bulunan yağlayıcı maddelerin tüm yüzeye yayılarak hareketli parçalara mükemmel bir şekilde tutunmasını sağlar. 
 
WD-40 silikon veya toz ve kir toplayıcı herhangi bir katkı maddesi içermediğinden yüzeyde kir tabakası oluşturmaz.
 
 
Ürün Avantajları - 5 Ana Fonksiyon
Nem atar
Pas çözer
Pastan korur
Temizler
Yağlar
 
 
Teknik Özellikler:
Görünüm : Berrak ve hafif bulanık
Koku : Çok hafif, karakteristik, hoş koku
Özgül ağırlık : 22°C'de 800 ± 0.020
Viskozite : 22°C'de 27.5 ± 1.0 san zahn %1
Mininum parlama noktası : Açık kapta 43°C
Uçucu olmayan
maddelerin minimum % : Ağırlık başına %22
Uçucu maddelerin max. % : Alifatik petrol damıtması ağırlığına göre %78
Akma noktası : -73°C'den az
Düşük ısı stabilitesi : Mükemmel
Kaplaması : 15 m2 - 26 m2/litre
Kaynama noktası : 149°C minimum
Ağırlık, tatbiki kaplama : 1.7 g/m2
Uygulanmış ürün kalınlığı : 0.00025 - 0.00075 cm
 
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda Wd 40 Çok Amaçlı Pas Sökücü 400 Gram'dan 1 Adet gönderilecektir.


WD 40 Çok Amaçlı Pas Sökücü 400 ML Yorumları Tüm Yorumlar (2)
121 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay İşlevlerini say say bitmez Ben hem arabamda, hem evimde her zaman birden fazla WD-40 bulunduruyorum. Çoğu kullanıcı tarafından bilinmeyen o kadar çok işlevi var ki. Ayakkabı bakımı ve parlatmasından tutun, paspasınızı kemiren köpeğinizi uzaklaştırmaya, parmaktan çıkmayan yüzüğü çıkartmaya, hamamböceklerini kaçırtmaya, kuruyan tutkalı sökmeye, cama yapışan etiketleri çıkarmaya, giysilerdeki domates lekesini, hatta kan lekesini çıkarmaya, mangal ızgarasını temizlemeye, eşekarılarının yuva yapmalarını önlemeye, eklem ve romatizma ağrılarını gidermeye, arının soktuğu yerin acısını hafifletmeye, aracınızın kaportasına püskürtürseniz, yapışan böcek ya da kuş pisliklerini sonradan rahatlıkla çıkartmaya kadar bir çok işe yarıyor. Her eve ve her araca tavsiye edilir.
21 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay HARİKA... bu ürünü buradan almadım ama özellikle her araçta olması gereken bir ürün....araç forum sitelerinde adını çok duyarsınız..metalin olduğu her yerde arkanıza bakmadan kullanabilirsiniz..elektriği iletmez.araçlarda bujilerde kullanabilirsiniz.kapı gıcırdanakları ses gelen yerler vs...her eve araca lazım bir ürün.fiyatıda 400ml için çok çok iyi..yedeklemeyi düşünmüyo değilim ;)