Kapat

Wireless PC Notebook Netbook Kilidi


Fiyat :
19,90 TL


Wireless Pc Lock cdsini takıp kuruluma başlıyorsunuz, kurulum sırasında görsel destekli anlatım sayesinde seri ve çok kolay şekilde kurulumu tamamlıyorsunuz!

Yani siz bilgisayarınızdan 2 metre uzaklaştığınızda bilgisayar kendini kilitliyor.

Resimlerde görüldüğü üzere sistem 2 parçadan oluşuyor; birincisi bilgisayara takılan flash belleğe benzeyen usb, diğeri ise wireless sinyal gönderici küçücük bir aparat.

USB, bilgisayara takılı kalıyor, sinya aparatı ise cebinizde. Sinyal gönderici, usbyle sürekli bağlantı içinde oluyor ve 2 metre çapında bir sinyal yayıyor.

USBnin porttan sökülmesi, bilgisayarın resetlenmesi, güvenli modda açılması, oturumun kapatılmaya çalışılması, görev yöneticisinin açılmaya çalışılması, ek programlar kullanılarak şifrenin veya programın kırılmaya çalışılması fayda etmiyor. Bilgisayarınız siz olmadan kendini kullanıma açmıyor! Programın kaldırılması için de USBnin bilgisayara bağlı olması, aparatın sinyal menzilinde olması ve program kaldırılırken şifrenin girilmesi gerekiyor.

Paket İçeriği :
Kurulum CD si
USB Stick
Anahtar

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Bu ürün kargoya Alışverişinizi takip eden 3 iş günü içerisinde verilecektir.

TÜM ÜRÜNLERE 3 TL KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürünlerinden her Öğlen saat 12:00 den sonraki 24 saat süresince yapacağınız tüm alışverişlerin hepsine birden adet ve miktar kısıtlaması olmaksızın sadece 3 TL kargo ödeyeceksiniz! Tek koşul ürünleri Aktif Fırsat Ürünü Satış süresi olan 24 saat içerisinde almanız.

Ürünleri Tek Sepette de alsanız, ayrı ayrı sepetlerde de alsanız yine eskisi gibi her aldığınız ürün için ayrı ayrı fatura kesilerek gönderilecektir.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.

 Wireless PC Notebook Netbook Kilidi Yorumları Tüm Yorumlar (9)
29 sipariş | 33 yorum | Yorum Detay Güzel ürün... bu ürünü 4-5 yıl önce bir otomasyon fuarında görmüştüm. o zamanlar fiyatı dolar üzerinden baya da pahalıydı. ama fikri o fiyatı hak ediyordu yine de. demek 20 liraya kadar düşmüş artık. bu tarz bir ihtiyacı olan için gerçekten kilit bir ürün.
42 sipariş | 13 yorum | Yorum Detay hangi amaçla kullanıldıgına baglı bu ürünün tanıtımında saginda solunda "hırsızlık amaçli koruma" sagladigina dair bi ibare yok zaten,pcnin başinda degilken cihazin başkalari tarafindan kurcalanmamasi için yapilmiş bi urun,pcyi karıştırmak için kimse format atmaz heralde,komik olurdu yani boş pcyi kurcala dur :)

ofis ortami veya merakli ebeveynler için oldukça başarili bi koruma saglayabilir..
15 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Sadece ilginç Bu üründe, Notebook'u alan kişi format atar ve herşey biter. İlginç bir ürün ama pratikte çok da güvenli bir ortam sağlamaz. Tasarımı güzel, denemek isteyenler için tavsiye ederim.
12 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Söylendigi kadar varmış Ürünü sipari verdiğim 3. günü geldi. Kurulumu gayet basit. Hiç sorun çıkarmadan çalıştı. İyice test ettim.Bilgisayardan/notebookdan 6-7mt uzaklaştıgınızda kilitleniyor. yaklaştıgınızda kenidliğinden açılıyor. Ayrıca başka bir pc de çalışıyorsanız kilitlemek istediginiz bilgisaarın başına gitmeksizin o düğme gibi butona basıp anında kilitleyip, tekrar basrak açabiliyorsunuz. usb aletini çıkarıp girmeye çalışan kurnazlar olursa pc yine kendini kilitliyor. Bence güvenlik arayanlar için işlevine göre oldukça uygun fiyatlı harika bir ürün.
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Ürün Hakkında Ürün Windows7 uyumludur. Kurulum esnasında yönetici olarak kurulum gerçekleştirilmelidir. Ürün kurulumu esnasında yapılan yönlendirmeler ile PC senkronize işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Kurulum işlemini tamamladıktan sonra bilgisayarınızın yanından 2 metre uzaklaşırsanız pc kilitlenmektedir. Tekrar bilgisayarın yanına verici ile geldiğinizde dilerseniz vericinin üzerinde yer alan tuşa basarak açabilirsiniz , yada kurulum esnasında belirlemiş olduğunuz şifreyi girerek açabilirsiniz. Alıcı yada vericinin kayıp olması durumunda pc nizi program aracalığı ile manuel olarak kilitleyebilir yada açabilirsiniz. Dilerseniz programı bilgisayarınızdan kaldırıp normal kullanımı sağlayabilirsiniz.

Saygılarımızla
Bitenekadar.com