Kapat

Wollex Çok Amaçlı Portatif Masaj Aleti


Piyasa Fiyatı :
19,90 TL

% 50 İNDİRİM

Fiyat :
9,90 TL


Bilgisayar başı stres ve yorğunluğa karşı Pratik ve Etkin! Akapunktur Etkisi!

Bitenekadarcılar bilgisayar ve masa başında otururken yaşadıkları stres ve yorgunluğu bir parça olsun üzerlerinden atabilsinler diye!

Günlük yaşamda çeşitli fiziksel ve sinirsel yorgunluklara maruz kalan, ancak bakım için zaman ayıramadığımız vücudumuzu sağlıklı ve zinde kılmanın en etkili yollarından biri kuşkusuz masajdır.
 
Size özel hazırlanan masaj aleti ile negatif enerjiyi pozitife çevirerek yaşamınıza kalite ve mutluluk katın.
 
Mükemmel Tasarım : Yeni Nesil masaj darbeleri, sıradışı ağırlık dağıtma sistemi ve 3 masaj başlığı çok etkili masaj uygulaması sunar.
 
Maksimum Rahatlama:
 
Ergonomik masaj başlıkları ile hemen hemen tüm vücuda uygulayabilir.
 
Hem maksimum dinlenme sağlanır, hem de uygulamanın yapıldığı nokta çevresindeki laktik asit yoğunluğunu azaltarak kas ağrılarını dinlendirir.
 
Ergonomik tasarımı sayesinde vücudunuzun her bölgesine kolayca masaj yapabilme imkanı.
 
Çok pratik, çok kullanışlı, çok ucuz ama çok faydalı.
 
Vücuttaki sinir uçları, vücudun kendi kendisini tedavi edebileceği bazı maddeler üretir.
 
Wollex Masaj Aletleri bu maddelerin üretimini hızlandırır ve vücut kendi kendine daha kolay tedavi edebilir hale gelir.
 
Böylece ağrılarınız hafilemiş olur ve masaj sonrası ortaya çıkan rahatlama ile kendinizi daha huzurlu ve zinde hissedersiniz.
 
Milyonların tercihi dünyada milyonlarca insan WOLLEX masaj aletlerini tercih ediyor, kalitesine güven duyuyor ve rahatlıyor.
 
Harika Masaj Etkisi
 
Gergin ve yorgun kaslar üzerindeki masaj etkisi ile inanılmaz rahatlama ve dinlenme sağlar. Hem günün stresini hem de yorgunluğunu üzerinizden atmanızı sağlar.
 
Özel Kas Grubu Üzerinde Yoğunlaşır:
 
3 başlıklı olması tireşim güçünü en etkili şekilde ve tam istediğiniz ve rahatsız olduğunuz kas grubu üzerine odaklaştırır; daha hızlı rahatlama sağlayarak, hayata mutlu devam edebilirsiniz.
 
Tasarım Harikası:
 
Sadece hafif bir baskıyla masaj bölgesi üzerine uygulama yapın ve stresten kurtulun, yaşama daha pozitif ve mutlu olarak devam edin.
 
Ne düğme var ne de kumanda.
     
Yanında Taşıma İmkanı:
 
Portatif ve küçük olması istediğiniz heryere beraberinizde götürme imkanı sağlar. Bavul, çanta, spor çantası ve benzeri hertürlü çantaya sığar...

 

1 Adet sipariş vermeniz durumunda Wollex Çok Amaçlı Portatif Masaj Aletinden 1 Adet gönderilecektir.Wollex Çok Amaçlı Portatif Masaj Aleti Yorumları Tüm Yorumlar (7)
Mükemmel
0 %
Çok İyi
0 %
İyi (1)
100 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
31 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay Kullanışlı
12 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay piller 3 adet pil içinde geliyormu
32 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay Güzel 1 nisandaki bitenekadar sürpriz kutusundan çıktı :) Güzel bir alet. Çocuklar için oyuncak olarak kullanılıyor şu anda :)
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Wollex Çok Amaçlı Portatif Masaj Aleti Wollex Çok Amaçlı Portatif Masaj Aleti, 3 Adet AAA pil ile çalışmaktadır.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com
16 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay calısması neyle calısıyor pillemi adaptörlemi bilgi vermemişsiniz