Kapat
Ne Alırsan 10 TL Ne Alırsan 10 TL

WOLLEX Portatif Güç Kaynağı ve Şarj Deposu


Fiyat :
23.90 TL


5 LED Li El Feneri Özelliği 11 Saat Kullanım İmkanı MP3, MP4, PMP, IPOD, GMS, Dijital Kamera...

Bitenekadarcıların elektriğe ulaşamadığı acil durumlarda ve her yerde kullanabilecekleri WOLLEX Portatif Güç Kaynağı & Şarj Deposu

Yine en gerekli anda şarjım bitti dememek için!
 
Wollex Portatif Güç Kaynağını her yerde rahatlıkla kullanabilir, hiç olmadık zamanlarda şarjı biten cep telefonları ya da fotoğraf makinesi gibi dijital ürünleri anında yüksek performanslı şarj edebilen, yaşamınıza kolaylık katan, çok kullanışlı ve pratik bir üründür.
 
Yüksek depolama yeteneği sayesinde 220V elektrik ya da bilgisayarınızdan ürünü şarj ederek telefon, kamera, fotoğraf makinesi veya benzeri dijital ürünlerinizi etkili biçimde şarj edebilirsiniz.
 
Ürün Özellikleri:
 
USB arayüzü kullanan tüm cep telefonlarını, MP3, MP4, PMP, IPOD, GMS, dijital kamera vb. taşınabilir aygıtları her mekanda başka hiç bir donanıma gerek kalmadan şarj etmeyi sağlar.
 
Etkili uyarı ışıklarıyla şarj aletinizin ne kadar dolu olduğunu ve şarj yaptığınız ürünün dolup dolmadığını görebilir ve kontrol edebilirsiniz.
 
5 LED li el feneri özelliği
 
6600 mAh pil kapesitesi.
 
Lithium-ion battery
 
Full şarjla 11 saat kullanabilme imkanı

Ölçüleri :
Uzunluk : 10 cm
Genişlik : 6 cm
En : 2 cm
Ağırlık : 230 Gram
 
 
Adaptör, USB kablosu, taşıma kılıfı, farklı cep telefonlarına uygun aparatlar.
 
Samsung cep telefonlarında uygun aparat kullanılarak şarj edebilirsiniz.
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet WOLLEX Portatif Güç Kaynağı & Şarj Deposu gönderilecektir.


Siyah
Gümüş


WOLLEX Portatif Güç Kaynağı ve Şarj Deposu Yorumları Tüm Yorumlar (14)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
25 sipariş | 15 yorum | Yorum Detay on nuamra bir ürün arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum bu siteden en ucuza ve bu kadar kaliteli çıkan ürünler arasında ilk sırayı alır sürekli tekrardan gelicekmi diye kontrol ediyorum 2 adet aldım.
54 sipariş | 27 yorum | Yorum Detay SAMSUNG UYUMLU Arkadaşlar resimlere dikkatli bakarsanız ürün USB çıkışına sahip. O yüzden Usb bağlantı kablosu olan bütün her şey ile kullanılabilir. Yani Samsung telefonlarda usb bağlantı kablosu ile kullanılabilir. USB çıkışlı olduğu için çıkış gücü 5V.
9 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay dizüstü ilk sarja taktıgımda kac saat durmalı
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay WOLLEX Portatif Güç Kaynağı ve Şarj Deposu WOLLEX Portatif Güç Kaynağı ve Şarj Deposu, Samsung ile uyumlu değildir.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com
41 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay telime uygun mu? ben samsung galaxy s i9000 kullanıcısıyım.telime uygun bi cihazmıdır?acele cevap?