Kapat

WOLLEX Ultra Fit Pilates ve Yoga Çemberi (38 cm)


Piyasa Fiyatı :
30,27 TL

% 38 İNDİRİM

Fiyat :
18,90 TL


Kol, Sırt, Omuz ve Bacak Kaslarınızı Şekillendirmeye Yarar Kaliteli ve Dayanıklı Esnek Yapı Vücudunuza Esneklik Kazandırır

Bitenekadarcılar için, evde kullanma amaçlı olarak tasarlanmış olan WOLLEX Ultra Fit Pilates ve Yoga Çemberi (38 cm) üstü yumuşak lastik kaplı esnek plastikten yapılmış olup iç ve dış tarafında bulunan tutma pedleri ile rahat ve konforlu spor yapmanız için her türlü detay düşünülerek tasarlanmıştır.


Ürün Özellikleri:

Kol, sırt, omuz ve bacak kaslarınızı şekillendirmeye yarayan ve vücudunuza esneklik kazandırmaya yarayan pilates çemberi, pilates sporunun vazgeçilmez bir ürünüdür.

Üst kalite siyah köpüklerle et tutma yerleri ergonomik ve yumuşak hale getirilmiştir.

WOLLEX Ultra Fit Pilates ve Yoga Çemberi ana kas gruplarını çalıştırmak için tasarlanmıştır.

WOLLEX Ultra Fit Pilates ve Yoga Çemberi ile kol, göğüs, iç bacak, dış bacak, kalça ve karın bölgesindeki kas gruplarını çalıştırabilirsiniz.

Bacak yan kaslarını çalıştırarak kasların direncini artırarak sıkı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Uzun yıllar kullanabileceğiniz kalite ve dayanıklılıkta ayrıca uygun görülen esneme seviyesine sahip olacak şekilde üretilmiştir.

Ürün Ölçüleri:

Çapı: 38 cm

Renk: Mavi

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "WOLLEX Ultra Fit Pilates ve Yoga Çemberi (38 cm)" gönderilecektir.pilates wollex yoga çember sağlık spor yoga çemberi pilates çemberi


WOLLEX Ultra Fit Pilates ve Yoga Çemberi (38 cm) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!