Kapat

Yakıt Tasarruf Soketi Fuel Shark


Piyasa Fiyatı :
25,90 TL

% 31 İNDİRİM

Fiyat :
17,90 TL


Yakıt Tasarruf Soketi Fuel Shark Ekonomize Katkı Sağlar Yakıt Tüketimindeki Farkı Göreceksiniz

Bitenekadarcıların akaryakıt giderlerini azaltarak ekonomilerine katkı sağlayacak Yakıt Tasarruf Soketi Fuel Shark.

Git gide artan benzin fiyatları karşısında Fuel Shark 'ı kullanarak benzin giderlerinizi azaltabilirsiniz.Fuel Shark motorun daha verimli çalışmasına yardımcı olurken bu da daha az benzin tüketimi sağlayacak böylece de paranız cebinizde kalacaktır.
 
Bu zorlu ekonomik ortamda, aynı miktar benzinle daha fazla kilometre yapmayı, aracınızın aküsünün ömrünü uzatmayı, aracınızın beygir gücünü artırmayı ve aracınızdan maksimum performans elde etmeyi istemez misiniz?
 
Fuel Shark tüm bunları ve daha fazlasını gerçekleştirmenize ve aynı zamanda da para tasarrufu sağlamanıza olanak sağlar.
 
CE belgesi bandrolüne ve test raporuna sahiptir.

 
 
 
Fuel Shark Nasıl Çalışır ?
 
Aracınızın elektrik sistemindeki elektrikli unsurlar birbirlerine bağlıdır.
Aracınızdan üstün performans elde etmek için aracınız temiz bir elektrik devresi ortamına sahip olmalıdır.
Pek çok araçta zamanla, muhtelif aksesuarların getirdiği yüke ve akülerin, bujilerin ve diğer parçaların normal aşınmasına bağlı olarak elektrik dengesizlikleri ortaya çıkabilmektedir.
Elektrik performansını en iyi düzeyde tutmak ve yakıt tüketimini azaltmak için aracınız dengeli bir voltaj ortamında daha iyi çalışacaktır.
İşte Fuel Shark 'ta bunu sağlar.
Çok amaçlı bir Voltaj Dengeleyici 'dir.
Fuel Shark 'ın dünya genelinde patent bekleyen tasarımı aracınızın elektrik sistemini anında dengeli hale getirir ve sonuçta da yakıt verimliliği ve genel performans artar.
Aracınızın elektrik sistemini dengeli hale getirdiğinizde bunun sağlayacağı büyük faydalardan bir tanesi motorunuzun bujilerinin güçlü, kararlı bir kıvılcım üretmesi ve sonuç olarak da daha iyi bir yanma sağlamasıdır.
Bu da, daha temiz emisyonlara sahip olmanın yanında gücü artırabilmekte ve yakıt tüketimini azaltabilmektedir.
Bu devrim niteliğindeki teknoloji tüketicilere benzin istasyonlarında paradan tasarruf etmenin ucuz bir yolunu sağlarken aynı zamanda da çevrenin korunmasına da yardımcı olmaktadır.
Daha da iyisi, hiçbir kurulum masrafı yoktur.
Fuel Shark ı aracınızın çakmak soketine takmanız yeterlidir ve mavi ışık Fuel Shark ın çalıştığını ve tasarruf etmeye başladığınızı gösterecektir!
Fuel Shark'ın İşe Yaradığını Nasıl Anlarım ?
Çakmak soketine taktığınızda LED ışık yanacaktır.
Kendiniz de test edebilirsiniz.
Deponuzu, ağzına kadar olmayacak şekilde doldurun.
Hareket etmeden önce kilometre sayacında görünen km'yi not edin.
Depo yaklaşık yarıya inene kadar kullanın.
Kilometre sayacında görünen km'yi not edin ve artık kaç kilometre gittiğinizi biliyor olacaksınız.
Deponuzu ağzına kadar olmayacak şekilde yeniden doldurmak için kaç litre aldığına bakın (önceki ile aynı benzini kullanın).
Gerçek yakıt tüketiminizi bulmak için, kat ettiğiniz kilometre sayısını deponuzu yeniden doldurmak için gerekli litreye bölün.
Şimdi aynı işlemi Fuel Shark'nizi kullanarak da yapın.
Yakıt tüketimindeki farkı göreceksiniz.
 
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda Yakıt Tasarruf Soketi Fuel Sharkdan 1 Adet gönderilecektir.


yakıt tasarruf soketi araç yakıt tassarrufu soketi fuel shark


Yakıt Tasarruf Soketi Fuel Shark Yorumları Tüm Yorumlar (10)
3 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Çok bilimsel yorum yapan arkadaşlar, ürünün videosunu izleseydiniz ya da merak edip araştırsaydınız ürünün sürüş tarzınızla ilgili veri toplayıp bilgisayardan kontrol ettiğinizde sürüş veriminizi arttırmaya yönelik bir cihaz olduğunu anlayabilirdiniz. ;)
6 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay hortaovali Arkadaşımız'ın Paylaşımını Dikkate Alın Derim, Aracınız'da Herhangi Bir Yakıt Tasarrufu Sağlamayacaktır Bu Ürün :)

Bu'da Yakıt Deposuna Atılan,Sözüm Ona Yüksek Performans Sağlayan Yakıt Katkısı Tabletler Misali Sadece Kullanan Kişinin Psikolojik Olarak Işe Yaradığını Düşündüğünü Sağlamaktır.

Çakmak Soketi Üzerinden Enerji Tasarrufu,Yok Daha Neler...
79 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay Bitenekadar cihazın çalışmasını anlatsa keşke... Çakmak girişindeki eğer AC (yani şehir şebekesindeki gibi alternatif akım) olsaydı ve araçta kullanılan indüktif ve kapasitif cihazlardan dolayı reaktif güç oluşsaydı buna bir kompanzasyon cihazı deme ihtimalimiz vardı. Yani o zaman gerçekten işe yarama durumu söz konusu olabilirdi. Ancak çakmak girişindeki voltaj DC dir. (yani doğru akım). DC için de böyle bir kompanzasyon yapılamaz. Eğer araç içerisindeki elektrik yüklerinin oluşturduğu DC voltaj ve akım üzerindeki dalgalanmalardan ve bunların aralarındaki faz kaymalarından bahsediliyorsa bu değerler ihmal edilecek kadar çok küçük olabilir. Zaten aracın voltaj regülatörünün bunları oluşturmuyor olmasını beklerim. Yine de akım ve voltajı arasındaki faz farkını da ölçmek gerekmektedir. Bunu ölçmek için de normalde evlerde pek bulunmayan osiloskop gibi cihazlara ihtiyaç var. Bitenekadar satmaya çalıştıiğı bu ürünün nasıl çalıştığını teknik anlamda anlatması iyi olacaktır. Yine de işe yarar bir alet olduğunu pek sanmıyorum.
2 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay tofaş eski kuş serisi tofaşlarda millet şarj dinamosuna giden kabloyu sökerdi zamanında 3 5 hp artsın diye aküyle lgili yazılanları okuyunca o geldi aklıma ve güldüm doğrusu heralde bu elektrikli arabalar için tasarlanmış zamanın ötesinde bir icat :)))) şimdi alın elektrikli araçlar gelince 10 15 sene sonra belki işinize yarayabilir aslında alıp sırf makarısa denemek isterim ama alarm var arabada şimdi kafasını karıştırmasından korktum o yüzden almadım yoksa para değil çok merak eden varsa denesin görelim okuyalım
91 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay deneyen varmı deyen biri yorum yaparsa çok sevinirim bu haliyle bana faydası pisikolojik olur gibi geliyor...