Kapat

Yaşam Sanatı - Zygmunt Bauman


Piyasa Fiyatı :
22,00 TL

% 46 İNDİRİM

Fiyat :
11,90 TL


Kitap Okumayı Sevenlere Yaşam Sanatı - Zygmunt Bauman

Yaşam Sanatı - Zygmunt Bauman

Kitap Okumayı Sevenlere...

Kitap Özeti :Dünya üzerindeki milyarlarca insanın farklı beklentileri ve amaçları olsa da tek bir ortak hayali var: Mutlu olmak. Hepimiz mutlu olmak için çabalıyor, bunun için yaşamlarımızda bazı seçimler yapıyor, bazı şeylerden vazgeçiyor, kısacası yaşamlarımıza yön vermeye çalışıyoruz. 
Peki nedir bu mutluluk denen muamma? Gerçekten aranıp bulunabilecek bir şey mi, yoksa beyhude yere peşinden koşulan, aslında tamamen rastlantılara bağlı olan bir şey midir? 
 
Mutluluğu ararken, kader dediğimiz şeyin ağlarında debelenen bir piyondan mı ibaretiz, yoksa seçimleri-miz sayesinde kendi yaşamlarımızı “yaratan” sanatçılar mıyız? 
 
Zygmunt Bauman, mutluluğu hazır reçetelerle ulaşılabile-cek bir şeye, yaşamı da adeta metaya indirgeyen yaşadığımız akışkan modern çağın açmazlarını ve ikilemlerini bir bir önümüze seriyor ve yaşamlarımıza vurulan pranga-ların, dayatılan yaşam tasarılarının, sözde bizim adımıza yapılan seçimlerin iç yüzünü ortaya koyuyor. 
 
Yüzyılımızın en büyük düşünürlerinden Bauman’ın “Ya-şam Sanatı” yaşam, mutluluk, başarı gibi konular üzerine felsefeyle yoğrulmuş bir düşünce şöleni…
 
Yayınevi: Verus Kitap Yayınları 
 
Baskı: 2012
 
Cilt Türü: Karton Kapak
 
Sayfa Sayısı: 200 
 
Kitap Boyutu: 13,5 cm x 19,5 cm
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda Yaşam Sanatı - Zygmunt Bauman Kitabından  1 Adet Gönderilecektir.


yaşam sanatı zygmunt bauman yaşam sanatı zygmunt bauman


Yaşam Sanatı - Zygmunt Bauman Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!