Kapat

Yedsun Yeşil Renkli Sprey Boya 400 Ml.

Satıcı: ayskocak

Piyasa Fiyatı :
19,08 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
15,90 TL


Ürün Stokta! Şimdi sipariş verin, en geç yarın kargoya teslim edelim.
Dikkat: ayskocak Mağazasında Kargo ücreti Alıcı Ödemelidir!

Yeşil Renkte 400 Ml. Yedsun Sprey Boya

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

CfcS (Chlorofluorocarbons) içermez. Mükemmel kapatma tutuş sağlar. Hızlı ve kolay boyar. İçten ve dıştan aplükatörler için, dayanıklı cila, çabuk koruma, yumuşak ve parlak görünüm sağlar.

UYGULAMA ALANLARI:

Aluminyum alaşım, ağaç, çelik ve demir, galvanizli çelik ve diğer bütün metal yüzeylerin üzerini kaplar. Reklam uygulamaları, ev aletleri, inşaat ve dekorasyon gibi geniş uygulama alanına sahiptir.

KULLANMA TALİMATLARI:

Uygulama yapılacak yüzeyi kir, yağ,pas ve tozdan ayırarak iyice temizleyin. Uygulama yapılacak alanın etrafını püskürtmelerden kaynaklanacak boyamalardan korumak için iyice kapatın. Oda sıcaklığında uygulayın. Rengin yüzeye daha hemojen yayılabilmesi ve tüpte meydana gelebilecek herhangi bir tıkanıklık için kullanmadan önce 1 dakika çalkalayın. Kullanamdan önce boya yapılacak yüzeyin bir kenarında boyayı test edin. Boya yapılacak yüzeyden 30 cm uzakta tutun. 10 dakika ara ile 2-3 ince olarak uygulanması 1 kat kalın uygulanmasından daha iyidir. Boyama sonrası yüzeyde baloncukların kalmaması için çok yakında yada çok kalın uygulanmaması gerekir. Gaz sıkışmasını önlemek amacı ile kullandıktan sonra tüpü ters çevirip birkaç saniye butona basın. Boş kutuları yanıcı kaynaklardan uzak tutu. Raf ömrü açılmamış ambalajda 3 yıldır. Kaplama gücü Tek katta 2,5-3m²/200ml kutudur.

İLK YARDIM:

Kutu içeriği basınç altında son derece yanıcıdır. Direk olarak solunması kalıcı hasarlara ve ölüme yol açabilir. Ateşten yada herhangi bir kaynak ve kıvılcımdan uzak tutun. Sadece havadar koşullarda uygulayın. Serin ve kuru yerde (46ºc nin altında) saklayınız. Yüksek ısı patlamaya neden olabilir. Püskürtülen boyanın deri ve nefes ile temasından uzak durunuz. Göz ile temas ettiği zaman, gözünüzü ılık su ile aralıksız olarak yıkayıp hemen bir hekime başvurunuz. Yuttuğunuz zaman, kusmadan önce doktorunuzu arayınız. Çocukların erişebileceği yerlerden uzakt tutunuz.Yedsun Yeşil Renkli Sprey Boya 400 Ml. Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!