Kapat

Yıkama Yağlama Partisi (Kollektif)


Piyasa Fiyatı :
19,00 TL

% 69 İNDİRİM

Fiyat :
5,90 TL


Yıkama Yağlama Partisi (Kollektif)

Yıkama Yağlama Partisi (Kollektif)

Ankarada gündem kaynıyor, iç siyaset hararetleniyordu. Siyaset kulislerinde dedikodular dönüyor, kimin sonunun ne olacağı bilinmiyordu. Senelerdir bu işin içinde olan politikacı beyler bir gecede makamından indiriliyor, konuyla alakasız başka birileri aynı makama getiriliyordu.

Yani herkes koltuğundan olmaktan korkuyordu. Yanıptüten Partisinin Genel Başkanı Tosun Tokmak, arkasından kuyusunu kazdığını anladığı Genel Başkan Yardımcısı Fikret Çamdevireni kendi makamına çağırdı. 
 
Ancak hesap sorma konusunda yardımcısından çok çok korkan genel başkan, soramadığı hesabı partisinden Belediye Başkanı olan Serkan Sülükün babası Yavuz Sülükü aracı kullanarak sormaya çalıştı. 
 
Planlarına göre genel başkan jest ve mimikler yapacak, Yavuz Sülük de başkanın yaptığı bu hareketleri anlayıp genel başkan yardımcısı, hain Fikret Çamdevirene soracaktı. Üçü bir genel başkanın odasında toplanmışlardı.
 
Gelgelelim, oraya niye çağırıldığını ve olayın ne olduğunu henüz tam olarak anlayamayan Yavuz Sülük, başkanın mimiklerini yanlış yorumlamaya başladı...
 
Yazar : Kollektif 
 
Yayınevi : Sokak Kitapları
 
Bask ı:  2012
 
Cilt Türü : Karton Kapak
 
Sayfa Sayısı : 268 Sayfa
 
Kitap Boyutu: 13,5, cm x 21.5 cm
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Yıkama Yağlama Partisi" gönderilecektir.

 yıkama yağlama partisi yıkama yağlama partisi kollektif kitap


Yıkama Yağlama Partisi (Kollektif) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!