Kapat

Yılbaşı Özel Çam Ağacı Seti: 120 cm Noel Ağacı + 30 Parça Süs ve Işıklandırma


Piyasa Fiyatı :
69,90 TL

% 36 İNDİRİM

Fiyat :
44,90 TL


Yeni yıla şık bir görsellikte ve eğlenerek girmek isteyenler için tasarlanmış, özel süslemelerden oluşan Yılbaşı Özel Çam Ağacı Seti: 150 cm Noel Ağacı + 30 Parça Süs ve Işıklandırma

Yeni yıl heyecanı sürerken evlerinizde mükemmel bir görsel şölen hazırlamak isteyenler için tasarlanmış Yılbaşı Özel Çam Ağacı Seti: 120 cm Noel Ağacı + 30 Parça Süs ve Işıklandırma.

Yılın son gününün coşkusuna ev veya ofislerinizde en şık ve göz alıcı şekilde yaşayabilmeniz için düşünülmüş noel ağacı ve yanındaki süsleme seti ile yeni yıla girerken eğlenceli ve aklınızdan çıkaramayacağınız bir yeni yıl kutlamasına hazır olun.

Yılbaşı çam ağacı, estetik ve canlı görünümü ile yeni yıl ruhunu bulunduğu yere yansıtacak.

Yeni yıl kutlamalarının vazgeçilmezi olan çam ağaçları ile evinize ve kutlamarına renk katın.

Set içerisinde bulunan şerit halinde yanıp sönen ışıklar ile hem bulunduğunuz ortamı aydınlatın hem de eğlenceli dakikalar yaşamanız için bir fırsat yakalayın.

Işıklar ile çocuklarınız da eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirebilmektedir.

Yeni yıl seti içerisinde bulunan simler ile yılbaşı ağacınızı süsleyebilir ekstra parlaklıklı ve yılbaşı ağacınızı göze hoş gelen bir dekoratif ürün haline getirebilirsiniz.

Kurulumu oldukça basit olan çam ağacı 1. sınıf kalitedir.

Yılbaşı Çam Ağacı Ölçüsü:

  • 120 cm
  • Sim: 2 metre

Çam Ağacı Yılbaşı Özel Seti İçeriği:

  • 1 Adet Çam Ağacı
  • 2 Adet 2 Metre Sim
  • 1 Adet Şerit Halinde Yanıp Sönen Işıklar
  • 30 Adet Yılbaşı Ağaç Süsleri (Noel Baba Figürleri, Mini Hediye Paketleri, Renkli Davullar, Renkli Çam Kozalakları, Renkli Toplar, Renkli Disco Topu ve karışık süsler...)


yılbaşı süsü yılbaşı süsleri yeni yıl ağacı çam ağacı çam ağacı süsü yeni yıl yılbaşı ağacı yılbaşı noel ağacı yılbaşı çam ağacı


Yılbaşı Özel Çam Ağacı Seti: 120 cm Noel Ağacı + 30 Parça Süs ve Işıklandırma Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!