Kapat

Yumurta Sarısı Ayırıcı: Vakum Sunny Side Out


Piyasa Fiyatı :
11,30 TL

% 39 İNDİRİM

Fiyat :
6,90 TL


Yumurta Sarısı Ayırıcı: Vakum Sunny Side Out Pratik ve Hızlı Kullanım Yumurta Sarı Ayrımında Büyük Kolaylık

Bitenekadarcılar için yumurta yumurta sarısını ayırmak hiç bu kadar zahmetsiz ve eğlenceli olmamıştı. 

Birçok ev hanımı için uğraştırıcı olan yumurta sarısını beyazından ayırma işlemi Vakumlu Yumurta Sarısı Ayıklayıcı Sunny Side Out sayesinde artık çocuk oyuncağı.

Sunny Side Out eskiden kalma geleneksel yöntemler ve günümüzde kullanılan aparatlara göre çok daha seri ve kullanışlıdır.

Sunny Side Out silikon şeklindeki dizaynı ile bir ampulü andırır ve ergonomik bir yapı ile çok pratik bir kullanım sağlar.

Yıllarca yumurta sarısını beyazından ayırmak isteyen ev hanımları için, mutfakta mutlaka bulunması gereken malzemeler arasına ismini yazdıracak bir üründür.

Az kalorili bir omlet, lezzetli kurabiyeler ve en güzel kekler sofralarınızda Vakumlu Yumurta Sarısı Ayıklayıcı yardımı ile artık çok daha kolay ve keyifli bir şekilde alacaktır.

Sunny Side Out silikon yapısı sayesinde kolayca temizlenebilir. Dilerseniz makinenizde dilerseniz bulaşık deterjanı ile elinizde çok kolay şekilde temizleyebilirsiniz.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Yumurta Sarısı İçin Vakum Sunny Side Out" gönderilecektir.Yumurta Sarısı Ayırıcı: Vakum Sunny Side Out Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!