Kapat

Yüzleşme – Juliette Fay


Piyasa Fiyatı :
18,00 TL

% 34 İNDİRİM

Fiyat :
11,90 TL


Kitap Sevenler İçin Yüzleşme –Juliette Fay

Yüzleşme-Juliette Fay

‘‘Kesinlikle okunmaya değer bir kitap. İnsan, yaşananları çok kolay bir şekilde kendisiyle ilişkilendirebiliyor.’’
Kelly Corrigan
New York Times

‘‘ Sürükleyici, dokunaklı ve son derece tatmin edici. Hayatın gerçekleri her sayfada parıldıyor. Öğle yemeğinde Juliette Fay’in masasında oturabilmek için ortaokula geri dönmek istedim neredeyse!’’
Beth Harbison
New York Times


Dana Stellgarten’ın boşanmasının üzerinden bir yıl geçmiş ve işler gittikçe zorlaşmıştır. Yedi yaşındaki oğlu, babasının yokluğuyla öfkeli ve huysuz bir çocuğa dönüşmüştür. Kızı Morgan'ın daha on iki yaşında olmasına rağmen bulimik olduğunu öğrenmiş ve popüler kızlarla arkadaşlık kurmaya çabalarken çok baskı altına girdiğini fark etmiştir. Yeğeni Alder, on altı yaş sorunlarıyla hayatlarının ortasına tam manasıyla dalmış ve onlarla kalmak istemektedir. Genç kızlığa yeni yeni adım atan Alder, eskiden olduğu gibi mutlu ve neşeli değildir.
Diş doktorunun ofisinde beklenmedik arkadaşlıklar kuran Dana, kadim dostunu kaybeder; hatta ilginç ve farklı olduğunu düşündüğü bir adamla çıkmaya başlar.

Bütün bu inişli çıkışlı sürecin yanı sıra, eski kocası iş yerinde yaşadığı sıkıntılar yüzünden, ödediği çocuk nafakasını azaltmak durumunda kalır.

Yaşamının büyük bir kısmında çoğu kabahati hoşgörüyle görmezden gelen Dana, bekâr bir annenin anlayışla birlikte keskin bir sorumluluk duygusuna sahip olması gerektiğini de öğrenmiştir artık.
Ailenin anlamına, büyüyüp olgunlaşmada çocuk, genç ya da orta yaşlı bir anne olmanın ne kadar önemsiz olduğuna dair enfes ve düşündürücü bir hikâye...

 

Kitabın adı: Yüzleşme

Yazarın adı: Juliette Fay

Orijinal adı: Deep Down Tru

Çeviri: Özge Küskün

Editör: Merve Süzer

Kapak Tasarım: Selim Büyükgüner

Türü: Bestseller-Roman

Ebat: 135 X 210

Sayfa sayısı: 472 sf

Barkod: 9786058808560

Baskı: 2.Baskı Eylül 2012

ISBN 978-605-88085-6-0

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Yüzleşme" Juliette Fay kitabı gönderilecektir.

 kitap roman yüzleşme juliette fay


Yüzleşme – Juliette Fay Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!