Kapat

Zaman Ayarlı Programlanabilir Priz


Fiyat :
8,90 TL


Çok kolay ve işlevsel programlama! 3500 Watt a kadar cihazları destekler!

Bitenekadarcıların hayatını kolaylaştırmak için yine çok kullanışlı ve marifetli bir Gadget!

Özellikle faturaları aşağı çekmek ve hırsızlığa karşı birebir!

CE Sertifikalı ve Çocuk korumalı!

Hırsızlığa karşı siz evde yokken prize takılı lambalarınızı açıp kapatmak için,

İş dönüşü kombinizin/klimanızın siz gelmeden çalışmaya başlaması için,

Gece kombi çalışmasına aralıklar vererek faturaları indirmek için,

Akvaryum ışığını otomatiğe bağlamak ve balıklarınızı rahat ettirmek için,

Bahçe sulama sisteminizi otomatik açıp kapatmak için,

Bizim aklımıza gelmeyen ancak gündelik olarak pek çok diğer alanlarda kullanmak için.

Üstelik içinde fişe takılı olduğu sürece zaman saati kendiliğinden çalışmaya başlar ve bir kere ayarladığınızda aylarca kullanabilirsiniz.

İsterseniz tek tuşla zaman saatini devre dışı da bırakabilirsiniz. (sarı tuşu ON konumuna getirince)

Kullanımı ve programlaması çok basit, 24 Saati 15 er dakikalık dilimlere bölen Mavi çentiklerden istediklerinize bir kalem ucu veya tornavida ile tam olarak bastığınızda çıt sesi gelecek ve basılı olan çentiklerde bağlı cihazlarınız çalışacak, basılı olmayamlarda devre dışı kalacak.

Tam 96 çentik x 15 dakika = 1440 Dakika = 24 Saat süresince 15 dakikalık bçölümlerde 96 ayrı çalışma aralığı belirlemek sadece dakikalar alacak!

16A - 250 V (220/230 V - 50 Hz)

16(3)A

Toplamı 3500 Watt ı geçmeyecek şekilde priz çoklayıcı ile birden fazla ürün bağlayabilirsiniz.

KULLANIMI:

PRİZİ cihazları TAKMADAN ve normal prize TAKMADAN ÖNCE sarı ZAMAN SAATİ tuşu seçili iken çentikleri basitçe kalem ucu ila bastırıp geri çekerek ayarlayınız. O anki saati Prizin mavi kafasını çevirerek OK noktasına getiriniz. Daha sonra prizi takıp cihazlarınızı bağlayabilirsiniz.

Programda deşişiklik yaparken yine prizi çekip ayarladıktan sonra tekrar takınız.

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Bu ürün kargoya 16 Şubat 2009 Pazartesi günü verilecektir.
  Zaman Ayarlı Programlanabilir Priz Yorumları Tüm Yorumlar (18)
Mükemmel (2)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
28 sipariş | 17 yorum | Yorum Detay Özellikle kışın elektrikli battaniye kullanıyorsanız yatmadan önce kuruyorsunuz ve zamanı dolduğunda zaten yatıyorsunuz sıcacık.
17 sipariş | 13 yorum | Yorum Detay Çok işime yarıyor, gayet kullanışlı...
39 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay MARKASI Nedir canım kardeşim Sevgili Bitenekadar personeli, satışa sunduğunuz ürünlerin MARKA, MODEL ve MENŞEİNİ ( Made in ......... ) verirseniz hem bizim daha kolay karar vermemizi sağlarsınız, hem de sitenize olan güveni artırırsınız kanatindeyim.
32 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay süper bk! buff satışı oldu geçti gitti ama bir de yorum yazmadan geçemeyeceğim, ben işleri biraz karıştırmış olsam da bk cılara çok çok teşekkür ediyorum. teknik bir aksaklık dolayısı ile bugün en acelesinden kuryeyle yollayacaklarını söylediler. önemli değil bk cım.. yarın da elime geçse de olur dedim. .öyle de böyle de 14üne elimde olacak nasılsa..
süper süper süpersin bk!

bu arada ayarlanabilir prizin bir başka markası var bende.. ben de balıklarım için kullanıyorum, elektrik kesilmiş olduğunda rötarla da olsa çalışıyor.. komple çalışmamasından iyidir.
her eve lazım bir üründür. fiyatıysa son derece caziptir. düşünmeden alın derim,
saygılar,

70 sipariş | 82 yorum | Yorum Detay elektirik kesilirse buna benzer bir prizim var ve akvaryum icin bir sure kullandim. elektrik ile ilgili soyle bir problem oluyor. Ornegin hergun saat 12:00'dan baslayip 14:00'da bitecek sekilde ayarladiniz. Eger benimki gibi ise bu iki saatlik dilimin centigini digerlerine gore asagi yaparak (ya da yukari idi unuttum) duzeni kurdunuz. Elektrik oldugu surece centikli kisim donuyor ama elektrik kesildi ise ve 1 saat sonra geri geldi ise ertesi gun saat 13:00'da calismaya basliyor. Eger dakikasi dakikasina bir program ihtiyaciniz yoksa,iyi bir urun. Yoksa siniri bozucu,elektrik kesintisinden etkilenmeyecek bir sey tercih edilmeli.