Kapat

750 mAh Şarj Edilebilir Turbo Pil: Duracell 4'lü AAA İnce Pil


Piyasa Fiyatı :
39,90 TL

% 30 İNDİRİM

Fiyat :
27,90 TL


Şarj edilebilir özel yapısı ile 3 yıla kadar kullanılabilir özelliğe sahip 750 mAh Şarj Edilebilir Turbo Pil: Duracell 4'lü AAA İnce Pil.

Elektronik cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve şarj edilebilir özel yapısı ile uzun yıllarca kullanabileceğiniz 750 mAh Şarj Edilebilir Turbo Pil: Duracell 4'lü AAA İnce Pil.

Cihazlarınızdan maksimum performans almak isteyenler için tasarlanmış şarj edilebilir pil ile elektronik aletleriniz daha uzun süreli çalışacak ve işleriniz kolaylaşacak.

Şarj edilebilir turbo piller hızlı olarak tükenen dijital kamera veya kablosuz oyun konsolları gibi orta güç tüketimine sahip cihazlar için vazgeçilmez bir üründür.

Duracell Şarj Edilebilir AAA piller 400 kez yeniden şarj edilebilir özelliktedir. Bu piller, kablosuz fare veya bebek telsizi gibi sürekli kullanılan cihazlar için uygundur.

Şarj edilebilir Duracell ince piller 6 aya kadar şarjlı kalırlar. 

Duracell piller için 3 yıl dayanma garantisi mevcuttur. Bu güçlü Ni-MH piller, tüm Ni-MH şarj cihazlarıyla çalışır ve AA ve AAA boylarında sunulmaktadır.

Duracell’in Duralock teknolojisi şarj edilebilir pillerinizin güç kaybetmesini önler, böylece pilleriniz 6 aya kadar şarjlı kalır (kullanılmadıklarında) ve 3 yıla kadar dayanma garantilidir. 

Uzaktan kumandalarınız, saatleriniz, mp3 playerlarınız, çocuklarınızın oyuncakları ve kısaca tüm pilli cihazlarınız artık daha uzun soluklu kullanabilirsiniz.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 4 adet " 750 mAh Şarj Edilebilir Turbo Pil: Duracell AAA İnce Pil " gönderilecektir.duracell duracell pil ince pil 750 mah şarjlı pil duracell şarj edilebilir pil şarj edilebilir turbo pil


750 mAh Şarj Edilebilir Turbo Pil: Duracell 4'lü AAA İnce Pil Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!