Kapat
Babydoll Jartiyer ve Çorap Fırsatları : 0 Fırsat

Babydoll Jartiyer ve Çorap

Cinsellik doğadaki tüm canlılar için temel gereksinimler arasında geliyor ve yapılan bilimsel çalışmalar sağlıklı bir cinselliğin insan yaşamını son derece olumlu bir biçimde etkilediğini ortaya koyuyor. Kişinin partneri ile yaşadığı sağlıklı cinsellik kişiyi çok daha dingin ve huzurlu yapıyor.

Ama elbette cinselliğin de dönem dönem rutine girmemesi için kadınlar babydoll jartiyer çorap gibi fantezi iç giyim ürünlerini tercih ediyor ve cinsel yaşamlarına daha fazla heyecan katıyor.

Temel Ürünler Nelerdir?

Babydoll jartiyer çorap grubunda karşımıza çıkan ürünler şunlardır:

· Jartiyer

· Çorap

· Babydoll

Bu ürünlerin de neler olduğunu açıklamak gerekir ise şunlar ifade edilebilir:

Çorap adından da anlaşılacağı üzere çoraptır ve kadın giyiminin olmazsa olmaz ürünleri arasındadır. Babydoll sözlük anlamı olarak bakıldığında göğüs bölümünün hemen altında boğumlanıp, vücudun daha alt kısmında bollaşan geceliğe benzeyen ama günlük yaşamda çok da gecelik yerine kabul edilemeyecek olan özel bir iç giyim ürünüdür.

Jartiyer ise bayanların giymiş olduğu ince çorapları dizin üstünde ya da altında tutmaya yarayan lastikli olan özel bağlardır.

Üstte belirtilen ürünler son derece özel kumaşlardan üretilmektedir. Dantel, jarse, tül, deri, viskon en çok kullanılan malzemelerdir.

Desen ve model olarak bakıldığında ise fermuarlı, püsküllü, iki renkli, file, örümcek, özel bölgesi boncuklu, transparan gibi çok değişik insanların hayal gücünü zorlayan tasarımlar vardır.

Bunun yanı sıra kırmızı, siyah beyaz gibi kışkırtıcı renklerin yanında diğer renklere de denk gelmek mümkündür. Renk konusunda herhangi bir kısıtlama mevcut değildir.

S,M, L ya da 36, 38, 40 gibi ana bedenlerin dışında standart olanlar, XS veya XL gibi daha zayıf ya da daha kilolu olan insanlar için olan ebatları da bulmak mümkündür.

Fiyatlara baktığımızda karşımıza ürünün türüne, modeline, kullanılan malzemeye, özelliğine göre ve de elbette satıcı firmanın satış politikasına göre farklı fiyatlar karşımıza çıktığından net bir değer söylemek olası değildir.

Bilinmesi Gereken Hususlar

Bu ürünler alınırken ve kullanılır iken kişinin kendi teninde herhangi bir soruna yol açmayacak kaliteli malzemeden yapılan ürünleri seçmesinde fayda bulunuyor. Onun dışında bedenini en güzel gösterecek objeleri de seçmesi işin doğasında var.