Mükemmel (45)
63 %
Çok İyi (19)
27 %
İyi (4)
6 %
Fena Değil (1)
1 %
Çok Kötü (2)
3 %
Ortalama Puan
5
diabolical 58 sipariş | 49 yorum Birkaç soru :) Selam BK, ufak birkaç sorum olacak :)))

Ürün açıklamasında strafor deniyor. Strafor benim bildiğim şu beyaz köpüklere deniyor (duvara sürter kar yapardık küçükken) Sıkıştırılmış köpükte denebilir sanırım buna. Ürün böyle bir malzemeden mi? Yoksa daha yumuşak, lastik gibi esnek bir malzeme mi?

Bu ürün için kapının et kalınlığı ne kadar önemli, yani 2 yuvarlak arasındaki mesafe ne kadardır? Belki bir esneme payı vardır ama standartta ne kadar, açıldığında ne kadar olur bilmek iyi olur. Kullanacağım kapı çok ince veya tam tersi çok kalınsa sonuç ne olacak merak ediyorum?

Ürün kapının boyundan uzun geliyorsa rahatlıkla falçata ile falan kesilebilir mi? 84cm diyor ama benim kapım 80cm ise 4cm bir kısmın kesip atabilir miyim?

Kapanmaya engel olmaz diyor da merak ediyorum kapının ön tarafında set varsa (mermer falan olur ya) orada sıkışabilecek bir malzeme midir? Eğer öyle ise sıkışma oranı nedir, yani kapı ile bu mermerin arasındaki mesafe ne kadarsa kullanabiliriz?

Ürünün herhangi bir yerinde yapışkan var mı yoksa sadece kapıyı araya sıkıştırarak mı çalışıyor. Eğer yapışkan yoksa zeminin yamuk olması durumunda, pürüzlü (kaygan olmayan) bir yüzey olması durumunda ya da kapının altındaki boşluğun fazla olması durumunda çıkar mı acaba?

Teşekkürler,