Kapat
Duvar Sticker Fırsatları : 1 Fırsat

Duvar Sticker

Dekorasyon olayı kendi içinde çok ciddi incelikleri olan bir husustur ve özen ister. Kimi zaman aynı eşyalar ile dekore edilen evlerin kendi içinde farklılıkları göze çarpar. Bunun en temel nedeni ise evin içinde kullanılan küçük dekoratif ürünlerin varlığıdır. Biblolar, tablolar, duvar saatleri gibi ürünler evlerin genel yapısına fark ve ruh katan unsurlardır. O yüzden de kalite ayrıntıda gizlidir sözü oldukça doğrudur.

Son yıllarda tüm bu özel ürünlerin yanına bir ürün daha eklendi ve oldukça revaçta üstelik tasarımına göre evlerin değişik yerlerinde de kullanılıyor. Dahası duvara çivi çakma derdi yok. Kolay takılıp, kolay sökülüyor ve de kullanıldığı alana oldukça hoş bir görüntü kazandırıyor. İşte tüm bu ipuçlarından da anlaşılacağı üzere bu ürün grubundaki ürünleri genel adı duvar sticker. Bulundukları alana enerji katan, başkalaştıran güzelleştiren yeni trend ürünler olarak rahatlıkla adlandırılabilirler. Tablo gibiler aça çerçeveleri mevcut değil.

Evlerin döşeme stili ne olursa olsun kullanılabilen ürünler.

Temel Ürün Çeşitleri

Duvar sticker ürünleri olarak en sıklıkla karşımıza çıkan ürünler şunlardır:

· 3 Boyutlu Sticker

· Banyo Sticker

· Beyaz Eşya Sticker

· Floral Sticker

· Hayvan Figürlü Sticker

· Mobilya Sticker

· Modern Sticker

· Priz Sticker

· Çocuk Odası Sticker ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm bu ürünler farklı malzemelerden ve farklı renklerden yapılan farklı büyüklüklerde karşımıza çıkan ürünlerdir.

Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Duvar sticker ürünleri alınmadan önce mutlaka nerede kullanılacağı konusunda kişiler bir netlik kazanmalı ve ondan sonra tercihlerini yapmalıdır.

Yine bu ürün grubunda karşımıza sınırsız seçenek çıkmaktadır bundan dolayı da kullanılacak alanın genel yapısı ile doğrudan alakalı olan ürünler tercih edilmelidir. Örnek vermek gerekir ise modern döşenen bir yere gidip klasik bir ürün alınmamalıdır. Keza klasik döşenen bir mekana da modern bir sitcker alınmamalıdır.

Ebat konusu da oldukça önemlidir. Kullanılan alanın büyüklüğüne göre doğru orantılı olarak biçimde ürün ebatları seçilmeli ve uygunsuz bir görüntü vermemelidir. Renk ve desen konusunda da uyum atlanmaması gereken diğer önem arz eden faktörlerdir.