Tişört & Atlet

Fırsatları : 0 Fırsat

Tişört & Atlet

Giyim sizin için ne ifade ediyor? Ne kadar önemli, ne bulursa giyenlerden misiniz yoksa giyime hem zaman hem para ayıran insanlardan mısınız?

Sonuç ve sorunun yanıtı ne olursa olsun kimi zaman acil durumlar için ya da gündelik yaşamda kimi kıyafetler insanların kurtarıcısı oluyor. Jean pantolon ve tişört bunlar arasında gelen iki temel giysi olup bu ikisini birlikte ya da ayrı ayrı giyerek canınızın istediği yere günlük yaşamda ütü derdi falan olmadan gitmeniz mümkün.

Yazın tek başına, kışın üzerine bir şeyler giyerek kullanılabilecek en pratik giysi ve kimsenin basic bir tişörte hayır diyemeyeceği kesin. Üstelik birçok kadın ve erkeğin giysileri arasında basic tişörtler olmazsa olmazlar arasında.

Tişört Çeşitleri

Tişört grubunda karşımıza çıkan temel gruplar şunlardır:

· Kısa kollu

· Uzun kollu

· Kolsuz

· V yaka

· Yuvarlak yaka

· Tek omuz

· Baskılı

· Taşlı

· Desenli

· Çizgili

· Kareli

· Askılı

· Özel tasarım

Beden olarak ise S, M, L ana üç bedendir ve bunlara 36, 38, 40 numaraları karşılık gelir. Bunun yanında daha zayıf insanlar için 34 beden ya da XS, daha kilolu insanlar için 42, 44 XL, XXL bedenleri karşılık gelmektedir.

Kullanılan malzemeler olarak baktığımızda ise ağırlıklı olarak likralı ya da likrasız penye, pamuk, koton tarzı kumaşların ağırlıklı olarak kullanıldığını görüyoruz.

Fiyatlar ise üstte belirtilen tüm bu parametreler bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Nasıl Kombin Yapmalı?

Şimdi de biraz modaya düşkün, şıklığından ödün vermeyen kadınlar için tişört nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını vermeye.

Burada hemen şunu ifade etmek gerekir bu ürün zamansız bir ürün olduğundan herkes her yaşta rahatça giyebilir. Basic bir tişörtü etnik tarzda uzun şallar ve skinny Jean ile tamamlayarak hoş bir kombin elde etmek mümkündür. Bunun yanında baskılı olan ürünleri de sezonun gözdesi boy friend pantolon ile tamamlayarak modern ve şık bir görünüm elde etmek mümkündür.

Klasik tarzından ödün vermeyenler ise klasik kesim kumaş pantolon basic bir tişört ve ceket ile ister işe ister özel bir davete rahatlıkla gidebilirler.