Kapat
Gümüş Bileklik Fırsatları : 0 Fırsat

Gümüş Bileklik

Kıyafetlerin en tamamlayıcı parçaları elbette takılardır. Sıradan bir kıyafet bile doğru takı ile bambaşka bir görünüm kazanabilir. Kişinin takı tercihleri biraz da onun yaşamda duruş noktasını yansıtır.

Her insanın zevki farklıdır. Kimileri altın, gümüş tarzı pahalı takılar tercih ederken, kimileri olayın ekonomik boyutunu da düşünerek imitasyon takıları tercih eder. Zevk meselesidir ve takılar da kendi içinde yüzük, bilezik, bileklik, küpe, kolye gibi alt başlıklara ayrılır.

Gümüş bileklikler de bileklik de tercihini gümüşten yana kullananlar içindir.

Gümüş Bileklik Ürünleri

Gümüş bileklik deyince karşımıza çıkan ürünler şunlardır:

· Taşlı Bileklik

· Taşsız Bileklik

Bu iki ana başlığın da kendi içinde modeline göre, kullanılan gümüşün ayarına göre çok özel alt modelleri vardır.

Taş olarak bu tarz bilekliklerde karşımıza çıkan ürünler şunlardır: Topaz, turkuaz taşlı, cam taşlı, beyaz taşlı, baget taşlı, mavi boncuklu olan ürünler karşımıza çıkmaktadır.

Taşsız olan ürünlerde ise üzeri yazılı olan ürünlere sıkça denk gelinmektedir. Tam gümüş olanlar olduğu gibi gümüş kaplamalı olan ürünler de bileklikler de karşımıza çıkabilmektedir.

Ayarlanabilir, öp örgü karışımı olan modeller de karşımıza çıkabilmektedir.

Bu tarz ürünlerin fiyatları ise içerisinde yer alan gümüşün ağırlığına, modeline, gümüşün ayarına, kaplama olup olmamasına göre değişiklikler gösterir.

Gümüş Bileklik Alırken Nelere Bakmalı?

Gümüş bileklik son derece asil görünümlü bir takı türüdür. Altın kadar ağır durmaz. İmitasyon takılar kadar da basit bir görünüm vermez. O yüzden de hem gündüz hem gece hem iş yaşamında hem gündelik yaşamda rahatlıkla tercih edilebilecek olan bir takıdır.

Özellikle etnik giyim tercih edenlerin vazgeçilmezleri arasında olan bu takıları seçerken önce şunu bilmelisiniz ki gümüşü alırken ciddi bir para verirsiniz ama satarken size kazanç getirmez o yüzden yatırım amaçlı olarak alınabilecek olan ürünler değillerdir.

Bu tarz ürünleri altın ya da diğer imitasyon ürünler ile birlikte kullanılmamalı yüzük, kolye küpe seçimlerinde gümüş olan diğer ürünlere yer verilmelidir.

Ayrıca kişi giyim tarzına, yaşına uygun olan bilekliği tercih etmeli ve olabildiğine abartıdan uzak kalmalıdır.