Ağda, Epilasyon, Tüy Alma

Fırsatları : 0 Fırsat

Ağda, Epilasyon, Tüy Alma

İnsanların vücudunda istenmeyen tüyler ortaya çıkmaktadır ve bu tüyler vücudun görüntüsünü bozmaktadır. O yüzden de ağda epilasyon tüy alma ürünlerini kullanmak ve bu ürünlerini bir biçimde kullanmak ve temiz bir görünüm elde etmek gerekiyor.

Ağda epilasyon tüy alma

Temel Ürün Çeşitleri

Ağda epilasyon tüy alma konusunda karşımıza çıkan ana alternatifler şunlardır:

· Ağda Makinesi

· Ağda Ürünleri

· Epilatör

· Manuel Tıraş Ürünleri

· Tüy Dökücü & Sarartıcı

Tüm bu belirtilen ürünler kişilerin kendi başına evde bu işlemi yapmasına olanak veren ürünlerdir ama bunun dışında bir de güzellik merkezlerinde bu işlemlerin yapılabileceği unutulmamalıdır ve bir diğer seçenektir.

Üstte ki ürünlere daha detaylı olarak bakacak olursak ağda makinesi adından da anlaşılacağı üzere ağda yapımına olan veren makineye verilen isimdir.

Ağda ürünlerinde karşımıza çok değişik alternatifler çıkar ve bu ürünler vücutta ağda yöntemi uygulanarak tüylerin alınmasına olanak veren ürünlerdir. Tarihin en eski tüy alma metodu olarak da tanımlanabilirler.

Epilatörler ise son yılların bu alanda en gözde üniteleridir ve son sistem ürünler teknolojinin de etkisiyle karşımıza çıkmaktadır. Lazer epilasyon cihazları insanların vücutlarının neresinde olursa olsun en çok tercih ettiği ürün çeşididir.

Manuel tıraş ürünleri her ne kadar ağırlıklı olarak erkeklerin sakal, bıyık almak için kullandıkları ürünler gibi görünse de son yıllarda bu alanda kadınlar için geliştirilmiş ürünler de vardır ve kadınlar da kullanmaktadır.

Tüm bu metotlardan hoşlanmayanların kolayca canları acımadan kolayca kullandığı yöntem ise tüy dökücü sarartıcı losyonlar ve kremlerdir. Ekonomik açıdan da en ucuz olanıdır.

Tüy Alırken Bilinmesi Gereken Hususlar

Ağda epilasyon tüy alma kullanırken mutlaka vücudun neresinden tüy alınacak ise ona göre tercih yapılmalıdır. Bu konuyu biraz daha açmak gerekir ise yani eğer tüyler yüzden alınacak ise ona göre, bacaklardan alınacak ise ona göre ürünler içinde ilgili ürün alt başlığı seçilmelidir. Aksi halde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Bu ürünler kullanılırken bilinen markaların bilinen ürünleri alınmalıdır. Gereken temizlik mutlaka yapılmalı ve ürünler doğru bir biçimde ürün temizliği yapılmalıdır.