Kapat
Atlet, Fanila, Body Fırsatları : 0 Fırsat

Atlet, Fanila, Body

Giyim konusu sonsuz bir umman gibi ama temelde gerek kadın giyimi, gerek erkek giyimi dış giyim ve iç giyim olarak iki ana başlıkta toplanıyor. İç giyimde de insanların olmazsa olmaz ürünlerinin başında atlet fanila body geliyor. Bu ürünler sağlıklı bir yaşam için tüm mevsimlerde ve tüm yaşlarda giyilmesi gereken son derece özel ürünler.

Temel Ürün Çeşitleri

Atlet fanila body olarak karşımıza çıkan ürünlere baktığımızda kısa kollu, kolsuz, askılı, kolsuz ürünler çıkabildiği gibi standart ürünler de çıkabilmektedir.

Renklere baktığımızda ağırlıklı olarak ana renk beyaz olmakla beraber siyah gibi gri gibi renkler de çıkabilmektedir ama bunun yanı sıra son yıllarda diğer renklerde karşımıza çıkabilmektedir. Tüm bu ürünler düz ya da desenli olabilmektedir.

Body grubunda dantelli, çıtçıtlı, likralı, korseli, termal, dikişsiz, göğsü açık olan modeller çıkabilmektedir.

Yaka olarak ise v ve 0 yaka bu ürünlerde en çok kullanılan yaka tipidir. Kullanılan malzemeler ağırlıklı olan pamuk, keten tarzında doğal malzemeler olmakla beraber bunun dışında da kimi zaman viskon gibi, polyester gibi değişik malzemeler de karşımıza çıkabilmektedir.

Beden olarak baktığımızda ise S,M, L ve XL en sık görülen bedenler olsa da daha minyon yapıda olan kadınlar için XS, daha iri yapıda olan kadınlar için Xl, XXL gibi bedenler de görülebilir, kimi markaların likralı ürünlerinde standart ebatta ürünler kimi markalarda karşımıza çıkabilmektedir.

Ürünlerin fiyatları ürünün çeşidine, modeline, markasına, kullanılan malzemeye göre değişmektedir.

Alırken Kullanırken Bilinmesi Gerekenler

Atlet fanila body tarzında ürünler alınır iken dikkat edilmesi gereken en temel husus kişinin kendi bedenine uygun olan ürünü alması gerektiğidir. Kendi bedeninden daha küçük ya da daha büyük bir ürün alınmamalıdır.

Kullanılan malzemenin insan sağlığını olumsuz etkilemeyen bir malzemeden yapıldığından doğal bileşenler içeren ürünler olduğundan emin olunmalıdır. Yazın terletmeyecek kışın üşütmeyecek tarzda ürün alımına dikkat edilmelidir.

Giyilen ürünün içinden belli olmayacak renkler, tasarımlar tercih edilmelidir. Kişi giydiği zaman kendini içinde rahat hissetmeli ve hareketlerini etkilememelidir.