Tişört & Atlet

Fırsatları : 0 Fırsat

Tişört & Atlet

Giyinmek günümüzde bir zaruret olmasının dışında olan bir olgu ve bugün insanlar içine moda denen olgunun da girmesinin etkisiyle çok daha özel bir biçimde giyinip sokağa çıkıyorlar ve her kadının kendince bir giyim tarzı bulunuyor. Kimi kadınlar klasik, kimi kadınlar modern, kimi kadınlar etnik giyinmeyi tercih ediyor. Kimi kadınlar ise inatla tercihini spor giyimden yana kullanıyor ve işte spor giyim tarzını benimseyen insanların ağırlıklı olarak tercih ettiği ürünlerin başında tişört atlet tarzı ürünler geliyor. Ütü derdi gerektirmeyen yıka çık tarzında olan her yaşta rahatlıkla ufak tefek değişiklikler ile giyilebilecek olan giysi türleri.

Temel Ürün Grupları

Tişört atlet grubunda karşımıza değişik tarzda ürünler çıkıyor ve bu iki ürün grubu kendi içinde alt başlıklara ayrılıyor.

Bu ürünler de kendi içlerinde kolsuz, kısa kollu, uzun kollu olarak kol grubuna göre ayrılıyor. Ayrıca beden olarak bakıldığında S, M, L, XL gibi bedenler çıkabildiği gibi 36,38,40, de en çok karşımıza çıkan bedenler ama daha küçük yapıda olan ya da daha iri yapıda olan insanlar için XS,34, XXL, 42, 44 bedenler de karşımıza çıkmıyor değil.

Bu grupta yer alan ürünlere temel olarak kumaş olarak baktığımızda penye, pamuklu, koton tarzında kimi zamanda organik bazlı kumaşlar karşımıza çıkıyor. Zira bu ürünlerin doğasında ağırlıklı olarak bu tarz kumaşlar bulunuyor.

Renk skalası için de çok söz söylemeye gerek yok. Doğanın tüm renklerini bu ürün grubunun her ikisinde de bulabilmek mümkün.

Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Tişört atlet alımında dikkat edilmesi gereken hususlar diğer kıyafetlerin alınmasından çok da farklı değil özünde. Kişi öncelikle kendi bedenini tanıyarak güzel yönlerini ortaya çıkaracak, kusurlarını kapatacak tarzda olan ürünleri almalı.

Renk konusu da dikkat edilmesi gereken bir diğer husus. Kişi mutlaka kendi ten rengine uyan ürünleri tercih etmeli. Bu tür ürünler klasik ürünler olduğundan ve farklı biçimlerde kombinlenme olanakları olduğundan basic tarzında atlet ve tişörtler indirim dönemlerinde mutlaka alınarak gardıroba konulmalı.