10 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! 10 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar!

Orjinal iRenew Güç - Denge - Esneklik Bilekliği


Piyasa Fiyatı :
19.90 TL

% 50 İNDİRİM

Fiyat :
9.89 TL


Denge - Güç - Esneklik Orjinal iRenew 9 Renk Seçeneği

Bitenekadarcıların biyo-elektrik frekanslarını etkili bir şekilde tekrar düzenlyerek ve anında tam potansiyel ve hareket kabiliyetini ortaya çıkartacak iRenew Denge Güç Bilekliği.

Kolunuzdaki şık bir bileklikten daha ötesine hazır mısınız? iRenew gerçekten beklenilenden fazlasını sunan bir ürün! Denge, güç ve esneklik...

Bayanlar bileziklerini bir kenara çıkarsın. Erkekler ise saatinin yanında iRenew için bir yer açsın. iRenew hem şık duruşu, hem de size kattıkları ile kolunuzda yer almayı hakediyor. iRenew ile vücudunuz esneklik, kuvvet ve denge kazanıyor.

Zihinsel ve fiziksel performansımızı üst düzeyde tutmak, stres gibi olumsuz unsurlara karşı doğal bağışıklığımızı güçlendirmek ve daha zinde bir yaşam sürmek için, biyolojik dengemizi korumak zorundayız.

Her gün vücudumuzun biyolojik dengesi saatlerce karşısında oturduğumuz bilgisayar monitörleri, cep telefonları, duygusal stres ve baskı, tabloid televizyonlar ve trafik gibi unsurlar tarafından ciddi bir etkiye maruz kalmaktadır.

Diğer bir ifadeyle, her gün elektromanyetik akımlar ve doğal olmayan frekanslar tarafından tam anlamıyla bir bombardımana tutuluyoruz.

iRenew Energy Balance System, insan enerji alanları üzerinde 20 yılı aşkın süre boyunca derinlemesine araştırmalar yaparak BioField (Biyo-alan) teknolojisini geliştiren bir kuantum fizikçisi tarafından tasarlanmıştır.

Manyetik ya da hologram temelli enerji sistemlerinin aksine, iRenew tescilli bir teknoloji olan ve bileziğin tamamını kaplayan “dalga teknolojisini” kullanmaktadır.

Her iRenew bileziğinde kullanılan bu devrimsel teknoloji ürünü dalga teknolojisi, insan enerji alanlarıyla temas kurduğu anda enerjinin yeniden yüklenmesine, denge ve güç kazanılmasına yardımcı olmaktadır.

Bu tescilli teknoloji ve MFG süreci üzerinde şekillenen iRenew, piyasadaki diğer ürünlere kıyasla (hologramlar, manyetik bilezikler vs.) enerjinin yeniden kazanılmasında ve dengenin sağlanmasında çok daha etkilidir.

iRenew Nasıl Çalışır :

Doğadaki hemen her şeyin kendine ait bir enerjisi ve enerji alanı bulunur.

Bu enerjilerden yayılan frekansların bir kısmı vücudumuzu pozitif bir şekilde etkilerken, bir kısmının etkisi de negatif olur.

iRenew’in tescilli, nano-temelli Biofield teknolojisi ise vücudunuzun enerji alanıyla temasa girerek, dalga frekanslarının içindeki doğal ve faydalı frekanslarla etkileşime girmenizi sağlamaktadır.

Böylelikle, vücudunuzun tamamında enerji akışı geliştirilerek, biyolojik dengenin yeniden sağlanması, güç ve odaklanmanın yenilenmesi mümkün olur.

iRenew teknolojisinin etkisi çeşitli klinik deneylerle test edilmiş ve onaylanmıştır.

Biyo Alan Ne Anlama Geliyor :

Biyo-alan ABD’deki sağlık enstitüleri tarafından yeni geliştirilen ve fizyolojik sınırımızı aşan enerji alanını açıklayan bir terimdir.

Benliğimizin ayrılmaz bir parçası olarak görülen biyo-alan, fiziksel benliğimizi, kimyasal tepkimeleri, duygusal dengemizi, zihinsel fonksiyonları, enerji sistemlerini ve hafızamızı koordine edip düzenleyen önemli bir konumdadır.

Diğer bir ifadeyle, biyo-alanınız dengesini yitirdiğinde, siz de dengenizi yitirmiş olursunuz.

Renk: Pembe-Mavi karışık

Ürün ölçüleri : 20 cm boyutlu ve her bileğe uyumludur, ölçüleri standarttır. Bilekliğin üzerindeki mekanizmayı açtığınızda bileğinize göre ayarlayabilirsiniz. 

1 Adet sipariş etmeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden  1 Adet gönderilecektir.yeni nesil denge ve güç bilekliği güç bilekliği denge bilekliği


Pembe
Orjinal iRenew Güç - Denge - Esneklik Bilekliği Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!