2 Fonksiyonlu 3'lü Bahçe Sulama Tabancası Seti Hortum Bağlantısı Aparatı


Piyasa Fiyatı :
60.55 TL

% 14 İNDİRİM

Fiyat :
51.99 TL


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Suyu 2 farklı su jeti özelliğiyle çıkarmaktadır.

Bitenakadarcıların bahçe, balkon ve arabalarınızı yıkamak, çiçeklerinizi sulamak için rahatça kullanabilecekleri 2 Fonksiyonlu 3'lü Bahçe Sulama Tabancası Seti Hortum Bağlantısı Aparatı

Hortum Tabancasının ergonomik tasarımı ve ayarlanabilen 2 Fonksiyonlu Su Püskürtme seçeneğiyle tüm yıkama ve sulama işlemleriniz artık çok rahat ve zahmetsiz.

Gerek bahçe ve çicek sulama işlemlerinde, gerek araba motosiklet yıkama, gerekse balkon, ev, ofis yıkama temizleme işleriniz de ister tazyikli, ister serpme, ister yağmurlama gibi 2 farklı su akış opsiyonu ile Sulama Tabancası ile kolayca yapabileceksiniz.

Bahçe Sulama Tabanacası çiçekler için yumuşak, bahçe ve araç yolunun temizlenmesi için güçlü püskürtme sağlar. Bu özelliği sayesinde çiçeklerinizin zarar görmesini engeller.

Sulama ve yıkama işlemlerinde en iyi yardımcınız olacak Bahçe Sulama Tabancası Seti Hortum Bağlantısı Aparatı​ plastik bileşenlerle modern bir tasarıma sahiptir.

Bahçe sulamanın ne kadar keyifli olduğunu denemeyen, bilmeyen yoktur. Suyun rahatlatıcı etkisi ve doğanın güzelliği bize huzur verir.

Tarlanızı veya bahçenizi sularken farklı şekillerde sulamaya yarar.

Sulama Tabancası İki Fonksiyonlu 3'lü Set Özellikleri:

  • Farklı uygulamalar için farklı başlıklar mevcuttur.
  • Ergonomik tutmaca sahiptir.
  • Plastik gövdeye sahiptir.
  • Suyu 2 farklı su jeti özelliğiyle çıkarmaktadır.
  • İki fonksiyonludur.

 

 

2 Fonksiyonlu 3'lü Bahçe Sulama Tabancası Seti Hortum Bağlantısı Aparatı Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!