Araç Klimasına Takılan Standlı Telefon Tutucu


Piyasa Fiyatı :
63.08 TL

% 29 İNDİRİM

Fiyat :
44.99 TL


1-3 iş günü içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
400 TL ve üzeri

Araç Klimasına Takılan Standlı Telefon Tutucu Tüm akıllı telefonlarla uyumlu.

Bitenekadarcıların araçlarında telefonlarını rahat bir şekilde kullanmalarını sağlayacak, havalandırma ızgaralarına pratik montaj imkanı sunan Araç Klimasına Takılan Standlı Telefon Tutucu.

Standlı Telefon Tutucu araç havalandırma ızgaralarına basitçe takarak kullanabileceğiniz son derece pratik kullanıma sahip bir telefon tutucudur.

Mandallı Telefon Tutucu mandalları ve standı sayesinde seyahat esnasında telefonunuzu rahatça kullanabilme imkanı sunar.

Yapmanız gereken tek şey, telefon tutucuyu ızgaraya takıp telefonunuzu mıknatısa tutturmak. 

Telefon Tutucu sayesinde telefonunuzu aracınıza bluetooth ile bağlayabilir, telefonu hiç elinize almadan rahatça konuşabilirsiniz.

Stand Boyu: 11 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Araç Klimasına Takılan Standlı Telefon Tutucu" gönderilecektir. araç ici telefon tutucu araç klimasına takılan telefon tutucu standlı telefon tutucu
Araç Klimasına Takılan Standlı Telefon Tutucu Yorumları Tüm Yorumlar (3)

Mükemmel (2)
50 %
Çok İyi
0 %
İyi (1)
25 %
Fena Değil (1)
25 %
Çok Kötü
0 %
4 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Çok güzel ve kullanışlı bir ürün. Özellikle telefonu navigasyon olarak kullananlara tavsiye ederim.
2 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Arkadaşlar bugun elime geçti ürün aynı resimdeki gibi fiyatı da gerçekten çok makul. Tavsiye ederim kullanışlı ve sağlam bi ürün
14 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay 5,5 inç ekranlı telefonlar için uygun mu acaba?