Araç Ön Cam Brandası: Kar-Buz Önleyici Branda


Piyasa Fiyatı :
39.15 TL

% 29 İNDİRİM

Fiyat :
27.99 TL


Zorlu kış şartlarında araçlarınızın ön camında kar ve buz oluşumunu önlemesi için buzlanmaya dayanıklı Araç Ön Cam Brandası: Kar-Buz Önleyici Branda.

Kış aylarında zorlu soğuk havaların, araçların ön camında kar-buz oluşmasına neden olmasını önlemek için tasarlanmış Araç Ön Cam Brandası: Kar-Buz Önleyici Branda. 

Aracınız park halinde iken ön camına brandayı geçirerek zorlu koşullardan koruyabilir ve ekstra cam temizliği zahmetinden maddi manevi kurtulabilirsiniz.

Buz önleyici branda kış aylarında kar yağdığında camların buzlanmalarını önlemektedir.

Sorunsuz ısı yalıtım performansı ile kış şartlarına en büyük rakip !

Ön cam koruyucu branda, aracınızın ön camına zarar vermez ve soğuk havanın zorluklarından korur.

Katlanabilir yapısı sayesinde kullanılmayan zamanlarda araba bagajında yer kaplamadan saklayabilirsiniz.

Kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir.

Enerji ve zaman kaybı harcamadan,temizlik olarak sizin bir iş yapmanıza gerek kalmadan araç ön camını koruyan koruyucu branda tüm araçlarla uyumludur.

Pratik yapısı sayesinde aracınızın yan camlarına kolaylıkla sıkıştırarak kısa bir zaman içerisinde ön cam kısmını kar önleyici branda ile kapatabilirsiniz.

Ön Cam Koruyucu Branda Ölçüsü:

  • 150 x 70 cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Araç Ön Cam Brandası: Kar-Buz Önleyici Branda " gönderilecektir.20 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! 2021 Yılının En Çok Satan Fırsatları Belli Oldu araç ön cam brandası: kar-buz önleyici koruyucu ön cam brandası kar önleyici branda buz önleyici branda araç camı kar-buz önleyici branda branda
Araç Ön Cam Brandası: Kar-Buz Önleyici Branda Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!