Bebek Bakım & Sağlık

Fırsatları : 0 Fırsat

Bebek Bakım & Sağlık

Her çocuk yeni bir dünyadır ve o yüzden en yüksek şartlar altında büyütülmesine özen gösterilmesi doğru bebek bakım sağlık ürünleri kullanılmalıdır.

Bebek Bakım ve Sağlık Ürünleri Nelerdir?

Bebek bakım ürünleri şunlardır:

· Bebek Bakım Çantaları

· Bebek Deterjanları

· Bebek Yağı

· Fırça & Tarak

· Güneş Kremi

· Kolonya

· Losyon

· Pişik Kremi

· Pudra

Bu ürünlerden adım adım bahsetmek gerekir ise bebek bakım çantaları içerisine bebeklerin temel gereksinimlerini koymak için gündelik yaşamda bir yerden bir yere giderken kullanılırlar.

Bebek deterjanları bebeklerin sağlığı özel olarak bebek çamaşırlarının en hijyenik ve bebeğe en az zarar verecek biçim elde ya da çamaşır makinesinde yıkanması için üretilen deterjan türleridir. Paraben, parfüm, boya gibi bebeğin cildinde alerji, tahriş vb. sorunlara yol açacak bileşenler içermezler.

Benzer bir durum için güneş kremi için de geçerlidir ve yine paraben, parfüm, boya gibi bileşenler içermezler.

Pişik kremi bebekte pişik oluşumunu önlemek ya da oluşan pişiğin giderilmesi için özel olarak üretilen ürünlerdir. Bebek pudrası, losyon, bebek yağı gibi ürünler bebeğin cildini yumuşatmak amaçlı olarak kullanılan bebeğin cildini aynı zamanda yumuşatan ürünlerdir.

Bebek sağlık ürünleri şunlardır:

· Ateş Ölçer

· Baskül

· Burun Aspiratörü

· Sinek Koruyucu

· Tırnak Makası

Bu ürünlerden de kısaca bahsetmek gerekir ise ateş ölçer bebeğin vücut ısısını ölçmek için kullanılır baskül yine bebekler için özel olarak yapılan bir üründür ve kilosunun kontrolünü sağlar. Burun aspiratörü burnunu temizlemeye yardım eder. Sinek koruyucu bebeğe sineklerin yaklaşmasını önler ve tırnak makası da tırnaklarının rahatça kesilmesi için olan ürünlerdir.

Her iki grupta da yer alan ürünler farklı markalar tarafından farklı maddelerden farklı modeller ile yapılabilir o yüzden de fiyat farklılıkları olabilmektedir.

Bu ürünlerin tercihi oldukça önemli ve hassas olan bir konudur. Rastgele her ürün kullanılamaz. Bu ürünlerin seçiminde mutlaka bebekler için üretildiğinden emin olunmalıdır. İlgili standartlara uygun olarak üretildiğini belgeleyebilen ürünler olmalıdırlar.

Bilinen markaların ürünleri seçilmelidir. Fiyat konusuna alsa takılmamak gerekir. Yani özetle bebek bakım sağlık ürünleri özenle seçilmesi gereken ürünlerdir.

Bebekler doğdukları andan itibaren onları mümkün olan en iyi şekilde beslemeye ve büyütmeye özen gösterir ve onlar için satın alacağımız her şeye de dikkat ederiz. Sitemizde de görebileceğiniz üzere bu kategorideki ürünlerden en fazla tercih edilenleri, bebeklerin en fazla ihtiyaç duyduğu şeyler bebeklerin hassas yapılarına zarar vermeyecek materyallerden üretilmiştir. Bu sayede gönül rahatlığıyla istediğiniz marka ve modele ait ürünü sipariş edebilir ve bebeğinize kullandırabilirsiniz. Bu kategorimizde bebek bakım çantası, bebek banyo şapkası, tırnak makası, sineklik v.b gibi bebeğinizin ihtiyacı olan bir çok ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.