Bebek Odası & Park Yatak

Fırsatları : 0 Fırsat

Bebek Odası & Park Yatak

Çocuklarımız bizim her şeyimizdir. Onların kendileri büyüyene kadar her şeylerinde de biz sorumlu olduğumuza göre asgari özeni göstermemiz gerekir nitekim bebek odası park yatak da onlar için de bizim içinde özünde oldukça önemlidir. Çocuğumuzun birey olma yolunda attığı ilk adımlar tam da burada başlar.

Ürünler Nelerdir?

Bebek odası & park yatak ürün grubunda karşımıza çıkan temel ürünler ve alt başlıkları şunlardır:

· Bebek Odası Dekorasyon Grubunda

· Albüm & Çerçeve

· Dekoratif Harfler

· Dönence

· Kapı Süsleri

· Lamba & Abajur

· Mobilya Kulpları

· Parti Setleri

· Sepet & Kutu

· Sticker & Bordür

· Bebek Odası Mobilya Grubunda

· Dolap & Gardırop

· Komodin

· Masa & Sandalye

· Raf & Kitaplık

· Şifonyer

· Bebek Odası Tekstil Ürün Grubunda

· Alez

· Battaniye

· Cibinlik

· Kirli Torbası

· Nevresim Takımları

· Oyun Halısı

· Pike & Pike Takımı

· Yastık

· Yatak

· Yorgan

· Beşik, Park Yatak, Salıncak Ürün Grubunda

· Beşik

· Salıncak

· Oyun Park ve Park Yatak

Üstte yer alan markalarına, kullanılan malzemesine, modeline ve markasına göre fiyat farklılıkları gösterirler. Her bir ürünün kendi içinde alt başlıkları mevcuttur.

Ürünler Hakkında Kısa Kısa Bilgiler

Bebek odası & park yatak ürünleri kısa kısa bilgiler vermek gerekir ise şunlar ürün ana grup başlıkları için şunlar söylenebilir:

Bebek odası dekorasyon grubunda yer alan ürünler seçilirken bebeğin yaşına cinsiyetine uygun olan odasının genel dekorasyonuna uygun olan ürünler seçilmelidir.

Bebek odası tekstil ürünleri belki de bu gruplar içinde bebeğin sağlığı için en önemli olan ürünlerdir zira tekstil sonuçta bebeğin birebir teninin temas ettiği yorgan yastık gibi ürünler içerdiğinden alerji yapmayan doğal malzemelerden yapılan olabildiğine boya içermeyen tekstil grubu ürünleri tercih edilmelidir.

Bebek odası mobilya grubunda yer alan ürün seçimlerinde ise olabildiğine çocuğun büyüyeceği de göz önüne alınarak çok küçük olmayan ürünler tercih edilmelidir ve işlevselliğine, dayanıklılığına kaliteli malzemeden yapılmış olmasına özen gösterilmelidir

Salıncak tamamen bireysel zevke kalmış bir üründür. Park yatak için de benzer bir durum söz konusudur ama bunun yanında beşik seçimi de olayın ekonomik boyutu göz önüne alınarak mobilya grubu bileşeni gibi düşünülmelidir.