10 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! 10 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar!

Çilek Ekim Kiti: Saksıda Çilek Yetiştirme Kiti


Piyasa Fiyatı :
34.90 TL

% 43 İNDİRİM

Fiyat :
19.90 TL


Çilek Ekim Kiti: Saksıda Çilek Yetiştirme Kiti % 100 Doğal ve Hormonsuz, Organik Çilekler En Sevdiğiniz Meyveyi Kendiniz ve Sevdikleriniz İçin Yetiştirin

Bitenekadarcıların evlerinde, balkonlarında, bahçe ve teraslarında yetiştirebilecekleri en güzel ve en tatlı bitki olan çilek, Çilek Ekim Kiti: Saksıda Çilek Yetiştirme Kiti ile artık daha doğal ve daha kolay bir şekilde sofralarındaki yerini alıyor.

Çilek en sevilen fakat doğal yöntemlerle yetiştirilmediğinden ve hormonlu olmasından dolayı en çok tedirgin olarak alınan meyvelerin başında gelir.

Sizde bu korkuyu yaşıyorsanız Çilek Yetiştirme Kiti ile tüm korkularınızdan kurtulabilir, en sevdiğiniz meyveyi en hijyenik ve sağlıklı şekilde tüketebilirsiniz.

% 100 doğal yöntemlerle kendi bitkilerinizi kendiniz yetiştirin. Hemde çok lezzetli ve hormonsuz.

Çilek Ekim Kiti  yetiştireceğiniz çileklerinizi yemeye kıyamayacaksınız.

Çilek Yetiştirme güneşli ve havadar bir mekan elverişlidir. Çilek bitkisi aşırı olmamak şartı ile gölgeye dayanıklıdır. Ancak kaliteli ve lezzetli meyve için mutlaka günde 5-6 saat direkt güneş gerekir.

Çilek meyve zamanı bol su ister. Toprağı kurumadan hemen sulamalıdır. Bununla beraber bitkinin çürümemesi için saksı dibinde su beklemesi önlenmelidir. Meyve zamanı geçtikten sonra aşırıya kaçmadan sulanmaya devam edilir.

Saksıda Çilek Yetiştirme Kiti Özellikleri:

  • Üzerindeki kapağı açarak sadece su ve güneş ile lezzetli çilekler yetiştirebilirsiniz.
  • Özel konservesinde olduğu için bozulmaz.
  • Tohum, gübre, toprak gerektirmez.
  • organiktir

Çilek Yetiştirme Kiti Paket İçeriği:

  • 1 Adet Çilek Ekim Kiti Konservesi

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Saksıda Çilek Yetiştirme Kiti" gönderilecektir.çilek yetiştirme organik çilek 0 doğal çilek yetiştrime kiti çilek ekim kiti konservesi
Çilek Ekim Kiti: Saksıda Çilek Yetiştirme Kiti Yorumları Tüm Yorumlar (1)
Mükemmel (1)
25 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü (3)
75 %
4 sipariş | 22 yorum | Yorum Detay çok iyi