Çocuk Olta Seti - Junior Balık Olta Takımı


Piyasa Fiyatı :
76.90 TL

% 16 İNDİRİM

Fiyat :
64.89 TL


Junior Balık Olta Seti - Balık Olta Takımı Artık Çocuklarımızda Av Hobisini, Balık Avı Coşkusunu ve Heyecanını Yaşayacak Çocuklarınızla Birlikte Balık Tutacağınız Eğlenceli Hafta Sonları İçin

Balık tutkunu Bitenekadarcıların çocuklarıyla birlikte bu tutkularını keyifli bir hale dönüştürecek Junior Balık Olta Seti - Balık Olta Takımı.

Çocuklarda, deniz, göl ve nehir kenarlarının güzelliklerini sizinle birlikte doya doya yaşasınlar boş vakitlerini en dinlendirici ve keyifli sporlardan olan olta balıkçılığı ile değerlendirebilsinler diye.

Denizde, nehirde, gölde balık tutmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Olta takımlarını seçmeyi olta balıkçılığının ilk adımı olarak sayabiliriz, bu nedenle Junior Balık Olta Seti - Balık Olta Takımı çocuğunuz için iyi bir seçim olacaktır.

Bu seçimlerinizi doğru olarak yaparsanız balık kovanızı evinize boş götürmezsiniz.

Junior Balık Olta Seti - Balık Olta Takımı sayesinde artık çocuklarımızda av hobisini, balık avı coşkusunu ve heyecanını yaşayacak.

Çocuklarınızla birlikte balık tutacağınız eğlenceli hafta sonları Junior Balık Olta Seti - Balık Olta Takımı ile artık daha kolay.

Junior Balık Olta Seti - Balık Olta Takımı Paket İçeriği:

  • Junior Balık Seti (Sanyou)
  • 2 metre Kamış
  • Xintong Makine Misina Sarılı
  • İğne Takımı

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Junior Balık Olta Seti - Balık Olta Takımı" gönderilecektir.olta seti çocuk olta seti - junior balık olta takımı junior balık olta takımı çocuk olta seti
Çocuk Olta Seti - Junior Balık Olta Takımı Yorumları Tüm Yorumlar (1)

Mükemmel (1)
50 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü (1)
50 %
0 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Eğer satılıyor lütfen söyleyin çok beğendim son fiyat nedir