Parti Aksesuarı

Fırsatları : 2 Fırsat

Parti Aksesuarı

Yaşamın içinde uyumak, beslenmek, giyinmek, barınmak, çalışmak dışında da bazı gereksinimlerimiz var. Örneğin eğlence de insanların daha mutlu bir ömür sürebilmeleri için hayati derecede önem taşıyor ve eğlence anlayışları kişiden kişiye değişmekle beraber kimi zaman eğlence deyince insanların ilk aklına gelenlerden bir tanesi parti oluyor ve partinin de olmazsa olmazları arasında parti aksesuarları yer alıyor.

Bu ürünler yapılan partinin konseptine uygun olarak kullanılan ürünler. Örneğin cadı konseptli bir parti düzenlendiğinde kullanılan tüm aksesuarlar da ona uygun oluyor.

Neler Parti Aksesuarıdır?

Bu alanda karşımıza çok değişik seçenek çıkmakla beraber kimi parti aksesuarları şunlardır:

· Değişik boy ve tasarımlarda mumlar

· Değişik türlerde maskeler

· Stres topu

· Yılbaşı süsü

· İyi ki doğdun ürünleri ( farklı renk ve tasarımlarda)

· Yılbaşı süsü

· Özel tasarım marjinal renklerde olan peruklar

· Parti boyunlukları

· Parti maskeleri

· Partiler için özel hazırlanan sakal bıyık setleri

· Özel tasarım çılgın da denebilecek olan gözlükler

· Külah şapkalar

· Duvar parti süsleri

· Hoş geldin yazıları

· Parti eldivenleri

· Vampir dişi

· Özel parti bileklikleri

· Muhtelif türde balonlar

· İşaretleme silikonları

· Parti tacı

· Gösteri amaçlı kelebek kanadı

· Özel tasarım şapkalar

· Parti pelerini

· Rüzgar gülü

· Borazan

· Korsan seti

· Dekoratif pasta

· Kapı süsü

Bunlar ile sınırlı değil ve kapsam bir hayli geniş aslında her birinin kendi içinde çok değişik ürünleri karşımıza çıkıyor. Renk. Tasarım, kullanılan malzemeler de göz önüne alındığında binlerce seçenek karşımıza çıkıyor

Fiyatlar ise üstte belirtilen parametreler ve üretici firmanın satış stratejisine bağlı olarak değişiklikler arz ediyor.

Nasıl Kullanılır?

En başta da ifade edilmeye çalışıldığı gibi parti aksesuarları partinin temasına uygun olarak işin ruhuna, ambiyansına uygun olarak seçilmesi gereken objelerdir. Kullanılan malzemeden diğer objelere kadar hepsi ana konsepte uygun olmalıdır.

Örneğin yılbaşı partisi veriliyorsa yılbaşı ağacı ve onun süsleri bu işin olmazsa olmazlarındandır. Bunun yanında yeni yıl harfleri barındıran duvar aksesuarları da son derece ciddi önemlidir. Noel baba şapkası, sakalı belki biraz kar temalı süsler de kullanılması gereken objeler arasındadır.