Çocuk Oyuncakları & Parti

Fırsatları : 1 Fırsat

Çocuk Oyuncakları & Parti

Çocuklar bizim her şeyimiz. Hayatımızın olmazsa olmazları. O yüzden de bir hayli önem taşıyorlar. Bir çocuğun büyütülmesi sırasında gereken özenin gösterilmesi her anne babanın öncelikli olan sorumluluğu. Hal böyle olunca biraz da toplum mühendisliği yaparak her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmek ve ona göre adım atmak gerekiyor. Çocukların gelişiminde çocuk oyuncakları ve parti ve parti malzemeleri oldukça ayrı bir yere sahiptir.

Unutulmamalıdır ki çocuğun yaşamında sadece beslenme, barınma giyinme gibi olgular yoktur ve bu konuda kendi içinde özenle durulması gereken konular arasındadır. Oyun ve oyuncak, keza çocuklara özel organize edilen partiler sağlıklı bir birey olmasında özel rol oynarlar.

Temel Ürünler Nelerdir?

Çocuk Oyuncakları & Parti ürün grubunda karşımıza çıkan temel ürünler şunlardır:

· Akülü Araba

· Araçlar Grubunda: Kamyon & Tır. Tren. Uzaktan Kumandalı Araba. Uçak & Helikopter

· Bahçe & Plaj Oyuncağı Grubunda: Bahçe Oyun Seti. Oyun Çadırı. Plaj & Havuz Oyuncakları. Salıncak. Top, Frizbi, Yoyo. Uçurtma

· Eğitici Oyuncaklar Grubunda: Alfabe & Dil. Doğa & Bilim. Elektronik. Eğitici Bloklar. Matematik & Sayılar. Müzik & Sanat

· Lego & Puzzle Grubunda: Lego. Puzzle

· Oyuncak Grubunda: Ahşap Oyuncaklar. Aktivite Merkezi. Banyo Oyuncağı. Bebekler. Erkek Oyun Setleri. Evcilik Oyunları. Karakter Oyuncak. Kız Oyun Setleri. Müzik Aletleri. Oyun Hamuru. Oyuncak Arabalar. Pelüş Oyuncaklar. Sallanan Oyuncak. Spor Oyuncakları. Yapı Oyuncakları. Çocuk Aksesuarı

· Parti Malzemeleri Grubunda: Balon. Parti Aksesuarı. Parti Kostümü

· Çocuk Bisikleti & Scooter

Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuk oyuncakları seçiminde mutlaka çok ince detayına kadar düşünülmesi gereken hususlar vardır. Bunların en başında ister yerli olsun, ister yabancı mutlaka CE işareti taşıması gerektiğidir. Bu işaret olmayan oyuncaklar alınmamalıdır.

Diğer bir önemli olan husus çocuğun yaşına göre oyuncak seçilmesi gerektiğidir. Fiziksel bedensel ruhsal gelişimine uyacak oyuncaklar seçilmelidir. Şiddet içeren oyuncaklardan yani silah tüfek tarzı oyuncaklardan kesinlikle uzak kalınmalıdır.

Parti malzemeleri için de bakıldığında seçilen ürünlerin çocuğun yaşına partinin konseptine uygun olmasına dikkat edilmesi gerektiği unutulmamalıdır.