Dark Full HD Sinyal Çoğaltıcı: 1 Giriş 4 Çıkışlı VGA Splitter


Piyasa Fiyatı :
124.14 TL

% 30 İNDİRİM

Fiyat :
86.99 TL


Ürün Stokta! Saat 16.00 a kadar sipariş verin, hemen bugün kargoya teslim edelim.
400 TL ve üzeri

Aynı Anda VGA Sinyalini 4 Farklı Noktaya Taşıyın! VGA ile Full HD Görüntü Aktarımı.

Dark VGA çoklayıcı ile bilgisayar, medya oynatıcı, TV-Box gibi VGA çıkışa sahip cihazlarınızdan gelen sinyali aynı anda 4 farklı VGA girişe sahip projeksiyon, televizyon, monitör gibi cihazlarınıza gönderebileceksiniz.

Adaptör destekli tasarımı ile 1920x1440 çözünürlüğündeki sinyallerinizi dahi rahatça aktarabilirsiniz.Kullanım Alanları
- Mağaza, alışveriş merkezi vb. mekanlarda tek bir kaynaktan 4 farklı monitör, tv ya da projeksiyona görüntü aktarabilirsiniz.
- VGA çıkışa sahip TV-Box (Dark DK-AC-TVBOX1920)'e bağlayarak 4 farklı konumda aynı kanalı izleyebilirsiniz.
- SPVGA4X1'i bir çoklayıcı olarak kullanabilir, birden fazla çoklayıcı ile çok yüksek adetlerde Monitör/TV/Projeksiyon kaynağına görüntü aktarabilirsiniz.

Dark VGA çoklayıcının 9V'luk güçlü adaptörü sayesinde 4 farklı ekrana görüntü iletseniz dahi sinyal kesintisi, görüntü kaybı, atlama vb. problemler yaşamayacak, kusursuz sinyal kaliyesinin keyfini süreceksiniz.

Dark SPVGA4X1'in ön panelinde bulunan açma-kapama tuşu yardımıyla VGA kaynağından çıkan görüntüyü anında 4 farklı cihaza aktarabilirsiniz.

Kapatmak istediğinizde tek tuş ile 4 farklı cihazın görüntüsünü kesebilirsiniz.

Ayrıca birkaç çoklayıcıyı peşpeşe bağladığınızda ana sinyalin geldiği çoklayıcınızın kapatma tuşu yardımıyla diğer bütün cihazlardaki görüntüyü kesebilir, bağlı bulunan bütün cihazları tek tek kapatma yükünden kurtulabilirsiniz.Dark VGA çoklayıcının güçlendirilmiş özel yapısı sayesinde 1920x1440 çözünürlüğe kadar olan videoları, resimleri vb. cihazlarınıza kusursuz olarak aktarabilirsiniz.

Tüm bağlantı çıkışlarının arkaya konumlandırıldığı Dark 1 Giriş - 4 Çıkış VGA çoklayıcı ile kablo dağınıklığı yaşamayacaksınız.

Dark VGA Çoklayıcı SPVGA4X1 dayanıklı gövdeye sahiptir. Uzun yıllar VGA cihazlarınızı çoklayabilir, ayarsız ve kurulumsuz olarak rahatça kullanabilirsiniz.

Yüzey çizmeyen plastik ayakları sayesinde SPVGA4X1'i ahşap, fayans ve cam gibi hassas yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz.full HD sinyal çoğaltıcı vga splitter dark full hd vga splitter
Dark Full HD Sinyal Çoğaltıcı: 1 Giriş 4 Çıkışlı VGA Splitter Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!