Doğal Dudak Dolgunlaştırıcı Fullips (3 Boy)
Doğal Dudak Dolgunlaştırıcı Fullips (3 Boy) Doğal Dudak Dolgunlaştırıcı Fullips (3 Boy) Doğal Dudak Dolgunlaştırıcı Fullips (3 Boy) Doğal Dudak Dolgunlaştırıcı Fullips (3 Boy) Doğal Dudak Dolgunlaştırıcı Fullips (3 Boy)

Doğal Dudak Dolgunlaştırıcı Fullips (3 Boy)

Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç) Doğal Dudak Dolgunlaştırıcı Fullips Dolgun dudaklara kavuşmak için doğal ve pratik yöntem. 3 farklı seçenek ile..
8,90 TL
90 TL ve üzeri alışverişlerde Kargo BEDAVA Hızlı Teslimat

Bitenekadarcı bayanların çok severek kullanacağı bir ürün olan Doğal Dudak Dolgunlaştırıcı Fullips.

Rujunuzu veya dudak parlatıcınızı sürmeden önce dudaklarınızı büzün ve Fullips ile saniyeler içerisinde daha dolgun dudaklara kavuşun.

Doğal Dudak Dolgunlaştırıcı ile enjeksiyonlar veya kimyasallar olmadan daha dolgun, daha sağlıklı görünen dudaklara sahip olun.

Makyaj çantanızda taşıyacak kadar ufak olan Fullips, rujunuzu veya dudak parlatıcınızı uygulamadan önce basit bir şekilde kullanılarak dolgun dudaklara sahip olmanızı sağlar.

Fullips Model:

  • Small
  • Medium
  • Large

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet "Doğal Dudak Dolgunlaştırıcı Fullips" gönderilecektir.dudak dolgunlaştıran aparat doğal dudak dolgunlaştırıcı fullips dudak dolgunlaştırıcı


Small fiyat : 8,90 TL
Medium fiyat : 8,90 TL
Large fiyat : 8,90 TL


Doğal Dudak Dolgunlaştırıcı Fullips (3 Boy) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!