iPhone/iPad Micro USB Çevirici Adaptör
iPhone/iPad Micro USB Çevirici Adaptör iPhone/iPad Micro USB Çevirici Adaptör iPhone/iPad Micro USB Çevirici Adaptör iPhone/iPad Micro USB Çevirici Adaptör

iPhone/iPad Micro USB Çevirici Adaptör

Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç) Android cihazlarının şarj aletlerine ek aparat kolaylığı ile iPhone telefonlarınızı ve uyumlu iPad' lerinizi şarj edebileceğiniz iPhone/iPad Micro Usb Çevirici Adaptör.
7,90 TL
90 TL ve üzeri alışverişlerde Kargo BEDAVA Hızlı Teslimat

Taşınabilirlik açısından ufak ve kullanışlı olan, her türlü android şarj cihazlarına ek aparat olarak bağlanıp iPhone cihazı telefonlarınızı şarj edebileceğiniz iPhone/iPad Micro Usb Çevirici Adaptör.

Cebinizde, cüzdanınızda, çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz Dönüştürücü Adaptör sayesinde gidiceğiniz yerlerde iPhone şarjı sormanıza artık gerek kalmayacak.

Android şarj cihazlarının ucuna aparatı takarak iPhone cep telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

Cep telefonlarız dışında iPadlerinizin uyumlu modelleri ile de USB çevirici adaptör sayesinde iPadlerinizi şarj edebilirsiniz.

Çevirici Adaptör ile Uyumlu Modeller:

  • iPhone 5 / iPhone 5c / iPhone 5s
  • iPhone 6 / iPhone 6s / iPhone 6 Plus 
  • iPad 4
  • iPad Air / iPad Air 2
  • iPad Mini

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " iPhone/iPad Micro USB Çevirici Adaptör " gönderilecektir.iPhone/iPad Micro USB Çevirici Adaptör Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!