Işıklı Su Tasarruflu Tazyikli Duş Başlığı


Piyasa Fiyatı :
319.73 TL

% 31 İNDİRİM

Fiyat :
220.99 TL


1-3 iş günü içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
350 TL ve üzeri

Herkesin banyo keyfini aynı zamanda görsel bir şölene dönüştürmeye aday duş başlığı!

Işıklı Su Tasarruflu Tazyikli Duş Başlığı, tutma bölümünde 380 adet 0,2 mm çapında mikro gözenek bulunmaktadır. Bu sayede çok basınçlı su akışı sağlanmaktadır.

Şeffaf tutma bölümü sayesinde suyun akışını ve duş başlığının kirlendiğini de gözlerinizde görebilir, kirlendiği zaman temizleyebilirsiniz.

Filtreler sayesinde duş başlığı tıkanmaya karşı korunacağından uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Farklı filtreleme tekniği ile suyu filtreler ve Kir, Pas, Yosun, Klor gibi katkıları minimize etmeye yardımcı olur. Bu katkılar ile sertleşen su, bunlardan arındığından daha yumuşak olacağından duş alırken daha yumuşak bir su kullanmış olursunuz. Ürün üzerinde yer alan filtreler ve su çıkış noktalarında mikro delikler o kadar küçük ki, bu sayede suya çok fazla bir tazyik kazandırıyor.

Üstelik renk değiştiren ışıklı yapısı ile banyo keyfini aynı zamanda görsel bir şölene dönüştürmeye aday ışıklı su tasarruflu duş başlığı!

Tüm standart duş spiral hortumlarına uyumlu ve kolayca monte edileblir!

Hem siz, hem çocuklarınız için banyo yapmak daha keyifli bir hal alırken; hem aşırı sıcak, hem aşırı soğuk su akmasına karşı da korunmuş olacaksınız!

Suyun sıcaklığına göre farklı renklerde yanarak hoş görüntüler oluşturan, duş keyfinize renk katacak, pilsiz bataryasız duş başlığı.

Enerjiyi akan sudan alarak pil, batarya veya elektrik bağlantısına gerek duymaz.

Su sıcaklağını LED rengine göre kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Aşırı sıcak ve soğuk sudan korunabilirsiniz.

Işıklı Su Tasarruflu Tazyikli Duş Başlığı Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!