Kamburluk Önleyici Yelek: Chest Belt Dik Duruş Korsesi


Piyasa Fiyatı :
17.90 TL

% 45 İNDİRİM

Fiyat :
9.89 TL


Kamburluk Önleyici Yelek: Chest Belt Dik Duruş Korsesi Masa ve Bilgisayar Başında Fazla Duranlar İçin Kamburluk Önleyici Yelek - Vücudun Dik Durmasını Sağlar

Kamburluk Önleyici Yelek: Chest Belt Dik Duruş Korsesi ile canınızı sıkan ve yaşam kalitenizi düşüren duruş bozukluklarında anında kurtulabilirsiniz. Dik bir duruş ile sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına, kaslarınızın gevşemesine kan dolaşımınızın hızlanmasına yardımcı olur.

Zaman içerisinde kürek kemiklerini arkada tutmakta oldukça zorlanmaya başlar ve farkında olmadan ön tarafa doğru eğilmeye başlarız. İşte tüm bu yoğunluk ve yorgunluk emaresi eğilmeler zaman içerisinde duruş bozukluklarına neden olarak kaburlaşmamızı sağlar. İşte bu noktada size yardımcı olacak yepyeni biryelek ile artık daha dik duruşa anında sahip olabileceksiniz, Kamburluk Önleyici Yelek: Chest Belt Dik Duruş Korsesi.

Özellikle gelişme çağındaki çocuklarda sırt eğrilikleri oturuş ve duruş bozuklukları düzeltilmesinde ve yanlış oturuşa uyarıcı olarak kullanılır.

Vücudun dik durmasını sağlayan duruş bozukluğu olan kişiler için Kamburluk Önleyici Yelek.

Bilgisayar başında, masa başında veya eğilerek çalışmak zorunda olan kişilerde oluşan postural bozuklukları çözmemize yardımcı olacak pratik dik duruş çözümü.

Dik duruş yeleği cırt yapısı sayesinde tüm bedenlere kolaylıkla uymaktadır. Cırt bantları en iyi duruşunuza göre ayarlayarak kullanabilirsiniz.

Dik duruş korsesi günlük kıyafetleriniz altında belli olmaz.

Kamburluk Önleyici Yelek: Chest Belt Dik Duruş Korsesi Özellikleri:

  • Omuz bölümünden yaptığı baskı sayesinde vücudunuzun dik durmasını sağlayarak sırt ağrılarının ve duruş bozukluklarının önüne geçer.
  • Zamanla oluşan duruş bozukluğu için uygun bir üründür.
  • Masa başında, bilgisayar başında fazla vakit geçirenler için postural bozuklukları çözen bir üründür.
  • Tüm bedenlere göre ayarlanabilen cırtlı yapısı sayesinde vücudunuza tam oturarak ayarlanabilir.
  • Dik duruş korsesi beyaz renktedir. Elde yıkamaya uygundur.
  • Kıyafetleriniz altında belli olmayacak yapıdadır.
  • Zaman içerisinde düzenli kullanım ile duruş bozukluklarını düzeltebilir.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Kamburluk Önleyici Yelek: Chest Belt Dik Duruş Korsesi" gönderilecektir.kamburluk önleyici yelek kamburluk tedavisi kamburluk yeleği duruş bozukluğu tedavisi dik duruş korsesi chest belt dik duruş korsesi
Kamburluk Önleyici Yelek: Chest Belt Dik Duruş Korsesi Yorumları Tüm Yorumlar (1)

Mükemmel (1)
17 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü (5)
83 %
1 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay ben arka kısmını sert bir plastik beklerken, tamamı lastikten oluşmuş ve resim üzerindeki görüntüsüylede farklı bir malzeme. bunun hiçbir etkisi olmuyor, çünkü dediğim gibi sert plastik olsaysıydı daha iyi olurdu ama lastik olduğu için eğildikçe lastik uzuyor ve herhangi bir engellemeye neden olamıyor.