Kontur Ölçüm Cihazı Ahşap Fayans Şekillendirme Kalıbı


Piyasa Fiyatı :
169.25 TL

% 34 İNDİRİM

Fiyat :
111.99 TL


1-3 iş günü içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
900 TL ve üzeri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çok Fonksiyonlu Plastik Kontur Ölçüm Cihazı Ahşap Fayans Şekillendirme Kalıbı
Dayanıklı ve taşınabilir plastik ölçüm göstergesi sadece hafif değil aynı zamanda dayanıklı olan yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır.

Benzer ürün videosu:

Böylece plastik ölçüm göstergesi, aynı zamanda iyi taşınabilirlik ve uzun kullanım ömrüne sahiptir.
Kontur Ölçüm Cihazı Kullanım Özellikleri
Plastik ölçüm göstergesinin kullanımı kolaydır. Ölçüm nesnesinin sadece bir tarafını kapatın, sonra çam işaretleme veya kesme için şeklini kopyalar, karmaşık bir işlem süreci yoktur.
12 cm plastik ölçüm göstergesi, boyut verilerinin doğru ve hassas bir şekilde ölçülmesine yardımcı olabilecek farklı uzunluk birimlerine sahip iki ölçek serisi ile tasarlanmıştır.
Plastik ölçüm mastarındaki her bir pimin hareketi, düzensiz şekli kolayca kopyalayabilen, ölçüm ve kesme işlerini kolaylaştıran esnekliğe sahiptir.
Profesyonel ölçüm aracı, birçok düzensiz şekil ölçüm problemini etkili bir şekilde çözebilir ve size deneyim kullanarak harika getirebilir.
Plastik ölçüm göstergesi, sargı hortumları, metal levhalar, dairesel çerçeveler, borular, fayanslar, laminatlar, ahşap plakalar, kanallar, kaplamalar, halılar, kalıplama vb.Gibi düzensiz öğeleri ölçmek için yaygın olarak uygundur.
* Ürün rengi stoklardaki durumuna göre karışık olarak gönderilecektir.

Kontur Ölçüm Cihazı Ahşap Fayans Şekillendirme Kalıbı Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!