Kravat ve Kemer Askısı (2 Adet)


Piyasa Fiyatı :
39.15 TL

% 29 İNDİRİM

Fiyat :
27.99 TL


1-3 iş günü içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
350 TL ve üzeri

Kravat ve Kemer Askısı (2 Adet) 20 kancalı, 360 derece döner mekanizmalı.

Bitenekadarcılar dolaplarınızda karmaşıl duran tüm kemer ve kravatlarınızı düzenli bir şekilde asmanın ideal çözümü olan Kravat ve Kemer Askısı sizlerle.

Kemer ve Kravat Askısı sayesinde giysi dolabınız derli toplu olacak, elinizi attığınızda ihtiyacınız olan kravat ya da kemere ulaşabileceksiniz.

Pratik döner mekanizmalı kemer ve kravat askısı hem yerden tasarruf ettirir, hem de kravat ve kemerlerinizin derli toplu biçimde bir arada durmasını sağlar. 

Tüm dolap içi askılara uyumlu olan Askı, 360 derece dönerek “Bu sabah hangi kravatımı taksam?” sorusunu kolaylıkla çözmenize olanak verir.

20 askısı sayesinde çok sayıda kravat ve kemer asabilirsiniz.

Sert plastikten üretilmiş dayanıklı ve pratik bu kemer ve kravat askısı sayesinde giysi dolabınızın düzeni bozulmayacak. 

Kemerleriniz, kravatlarınız, fularlarınız bir köşede unutulmayacak hep gözünüzün önünde olacak, dolayısıyla hiçbir zaman şıklığınızdan taviz vermeyeceksiniz.

NOT: Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.

Kravat ve Kemer Askısı Paket İçeriği:

  • 2 Adet Kemer ve Kravat Askısı 20 Kancalı

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 2 Adet "Kravat ve Kemer Askısı" gönderilecektir. 20 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! Yılın En Çok Satan Fırsatları! kemer askısı kravat askısı kravat ve kemer askılığı kemer ve kravat askısı
Kravat ve Kemer Askısı (2 Adet) Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!