Lazer + LED Bisiklet Stop Lambası (Yola Lazer Yansıtan Arka Stop Lambası)


Piyasa Fiyatı :
24,90 TL

% 28 İNDİRİM

Fiyat :
17,90 TL


Lazer + LED Bisiklet Stop Lambası (Yola Lazer Yansıtan Arka Stop Lambası) Parlak Lazer Işığı Sayesinde Üst Düzey Güvenlik Suya Dayanıklı ve Su Geçirmez Güvenlik Şeridi Görünümlü

Bitenekadarcıların bisiklet, motosiklet gibi araçları kullanırken lazer ile çizgiler oluşturarak karanlık yolda fark edilmelerini sağlayan Lazer + LED Bisiklet Stop Lambası (Yola Lazer Yansıtan Arka Stop Lambası).

Bisiklet Stop Lambası geceleri bisiklet sürerken yolda üst düzey güvenliğinizi sağlar.

Gittiğiniz yolda farkedilmenizi sağlayacak Yola Lazer Yansıtan Arka Stop Lambası ile trafikte de örnek bir sürücü olacaksınız.

Bisiklet selesinin altına kolayca monte edebileceğiniz Lazer + LED Bisiklet Stop Lambası'nı kullanmadığınız zamanlarda da kolayca çıkarabilirsiniz.

Geniş ve net yol görünümüne sahip olan Yola Lazer Yansıtan LED Lamba'yı tüm spor aktivitelerinde, tatilde, trafikte, kamplarda güvenle kullanabilirsiniz.

Su geçirmez özelliği sayesinde yağmurlu havalarda rahatça kullanabilir, su birikintisinin üzerinden korkmadan da geçebilirsiniz.

Lazer + LED Bisiklet Stop Lambası Özellikleri:

  • 5 LED Işık, 2 Adet Yüksek Güçlü Lazer Verici.
  • 7 Adet Farklı Yanıp Sönen Modları.
  • Suya Dayanıklı ve Su Geçirmez.
  • 260° Görüş Açısı.
  • Koltuk sonrası: 20 - 36mm
  • Lazer Gücü: 100mW
  • 2 Adet AA İnce Kalem Pille Çalışır.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet "Lazer + LED Bisiklet Stop Lambası (Yola Lazer Yansıtan Arka Stop Lambası)" gönderilecektir.lazer bisiklet led aydınlatma aksesuar led bisiklet stop lambası bisiklet aksesuarı


Lazer + LED Bisiklet Stop Lambası (Yola Lazer Yansıtan Arka Stop Lambası) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!