Leke Macun Silikon Derz Yapışkan Boya, Sıva Kireç, Etiket Kazıyıcı Spatula: Çelik Başlık: AI065 / 3 Safety Scrape


Piyasa Fiyatı :
100.48 TL

% 31 İNDİRİM

Fiyat :
68.99 TL


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Silikon, Macun, Yapışkan, Etiket, Alçı, Boya, Sıva Kalıntılarını söker atar. İnatçı kalıntıları çıkartır - çizmez Ergonomik Yapısı İle Tam Kavrama Sağlar Cam mermer seramik gibi hassas yüzeylerde kullanılır.

En zorlu kirleri, lekeleri, etiketleri, cam filmlerini kolayca kazıyabileceğiniz, uygulama zeminini dümdüz hale getirebileceğiniz çelik başlıklı Leke Kazıyıcı Spatula AI065 / 3 Safety Scrape.

Profesyonel, endüstriyel veya ev kullanımı için kazıyıcı, sıyırıcı spatula. Duvar kağıdı ve zemin, cam ve fayans temizliği için idealdir. Tutkal kazıma ve cam temizleme işlemlerinde güvenle kullanabilirsiniz.

Paslanmaz çelikten üretilmiştir ve ergonomik şekilli, plastik kabuklu sapı ele iyi oturur.

İhtiyaç durumunda sökületecek kalıntıyı ılık su ile ıslatmanız daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır.

Daha uzun ömürlü olması için özel işlenmiş: paslanmaz, kolay temizlenir, şeklini korur ve ısıya dayanıklıdır.

Çok özel ergodinamik ve estetik yapısı ile tasarlanmış olup el tutma yeri (sapı), göze hoş gelen dizaynı ve eli kavrama şekli ile özel tasarım ve hassas üretim şekli ürüne yenilik katmıştır.

Üst tarafı yumuşak plastik ile kaplandığı için hem eli acıtmaz hem de tam kavrama sağlar. Akvaryum, cam, ayna, fırın seramik mermer ve benzer her türlü zeminde kullanılır.

Sert plastik malzemeden üretilmiş olan kazıyıcı spatulanın üst bölümleri yumuşak plastik ile kaplanmıştır.

Kaymaz plastik sap.

Ergonomik tasarım, kolay kullanım.

Leke Kazıyıcı Spatula: Çelik Başlık: AI065 / 3 Safety Scrape Ölçüleri :

  • Uzunluk: 14 cm
  • Genişlik: 9.5 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Leke Macun Silikon Derz Yapışkan Boya, Sıva Kireç, Etiket Kazıyıcı Spatula: Çelik Başlık: AI065 / 3 Safety Scrape" gönderilecektir.20 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! 2021 Yılının En Çok Satan Fırsatları Belli Oldu

Leke Macun Silikon Derz Yapışkan Boya, Sıva Kireç, Etiket Kazıyıcı Spatula: Çelik Başlık: AI065 / 3 Safety Scrape Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!