20 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! 20 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar!

Pest Reject Elektronik Fare ve Haşere Kovucu


Piyasa Fiyatı :
38.00 TL

% 32 İNDİRİM

Fiyat :
25.99 TL


1-3 iş günü içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
150 TL ve üzeri

Ailenizi kimyasallara veya kokuya maruz bırakmaz Pest Reject haşare kovucuya alışabilen fare ve kemirgen görülmemiştir. Kanserojen etkisi yoktur, 25 metrekareden 150 metrekareye kadar koruma yapabilecek teknolojiye sahip üründür.

Bitenekadarcıların evlerinde huzurlu bir şekilde oturabilmeleri ve davetsiz misafirler tarafından rahatsız edilmemeleri için Pest Reject Elektronik Fare ve Haşere Kovucu

Pest Rejecte evlerinzde huzurlu bir şekilde oturabilmeniz ve davetsiz misafirler tarafından rahatsız edilmemeniz için haşere fare kovucu  

Pest Reject haşere önleme sistemine sahip cihazlarımız, farelerde ve diğer kemirgenlerin, beyin otomatik reflekslerini birkaç saniye içinde bozarak, etki alanına girme eylemlerine son vermektedir.

Bu ani etki mekanizması sonucu, içerde önceden yuvalanmış fare ve diğer kemirgenler, hastalanmakta, üreme, uyku, beslenme, düzenleri bozulmaktadır.

Pest Reject haşare kovucuya alışabilen fare ve kemirgen görülmemiştir.

Sistemin alışkanlık/bağışıklık yapma gibi bir yan etkisi da görülmemiştir.

Ancak haşare kovucunun etki alanı dışına çıkabilen fare ve diğer kemirgenler etkiden kurtulmuş olurlar. 

Sağlıkları normale dönmeye başlar.Kın kanatlı yürüyen ve uçan böcek türlerinde, böceklerde etkili olan, havadaki dalga salınımının karakteristik gücü, onları uçamaz, yürüyemez, çiftleşemez, uyuyamaz hale getirir. 

Pest Reject fare kovucu Çoğunun bu fiziksel yorgunluğa dayanamayıp, mekânın fiziki durumuna göre, geç de olsa neticede öldükleri de görülmüştür.

Pest Rejectin kanserojen etkisi yoktur. - 25 metrekareden 150 metrekareye kadar, koruma yapabilecek teknolojiye sahip üründür.

Pest Reject Elektronik Fare ve Haşere Kovucu Özellikleri:

 • Tamamen programlı olup, müdahale gerektirmez. Böylece size haşerelerle birlikte kendini de unutturur.
 • Pest Reject haşare kovucu Yaklaşık 7 yıl etki süresi vardır.
 • Pest reject haşare kovucu tamamen Elektroniktir...
 • Pest reject haşare kovucu tamamen elektronik olup, elektrikle çalışmaktadır. 
 • Yapısında hiçbir kanserojen madde ya da kimyasal bulunmamaktadır.
 •  İnsan sağlığına ve evcil hayvanlara hiçbir zararı ve yan etkisi yoktur.

Elektronik Fare ve Haşere Kovucu Pest Reject Kullanımı:

 • Haşere Kovucunun çalışması için 220 Volt bir prize takmanız yeterlidir.
 • Maksimum verim alabilmek için seçtiğiniz prizin merkezi bir yerde olmasına, karşısında sert yüzeyler bulunmasına, önlerinde koltuk, kanepe gibi engeller olmamasına ve yerden 1 - 1,5 metre yüksekte bulunmasına özen gösterilmelidir.
 • Pest Reject Haşare kovucu yu Yaklaşık 25 - 150m2 alanda etkilidir. Daha geniş alanlar için birden fazla pest reject haşare kovucu  kullanmanız gerekmektedir.
 • Elektrik sarfiyatı çok düşük olup sürekli prizde kalması haşerelerin tekrar ortama gelmesini kesinlikle engellemektedir.
 • Çoğunun bu fiziksel yorgunluğa dayanamayıp, mekânın fiziki durumuna göre, geç de olsa neticede öldükleri de müşahede edilmiştir.
 • Sistem Nasıl Çalışır? Hem atmosfere, hem de fişinin takıldığı prizin elektrik tesisatını kullanarak, duvar içlerindeki elektrik kablolarından yayın yapan sisteme sahiptir.
 • Bu yayın sistemi, onları duvar içlerini terke mecbur bırakır. Duvar çatlaklarında, duvar içi elektrik borularında yuvalanmaları biter. 
 • Betonarmeden ürken kın kanatlı haşereler, mekâna dağılıp etkisi az alanlarda yaşamaya çalışırlar.Yapılacak bir ilaçlama sonrası ürünün prize takılması, onların direkt haşere öldürücü ilaçlarla, ilaçların tesiri geçmeden temasını sağlayarak.
 •  İlaçlamadan daha iyi netice almanızı da sağlar.

 

 

Pest Reject Elektronik Fare ve Haşere Kovucu Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!