Siyah Yapışkanlı Kaplama Kağıdı Mermer Desenli Büyük Boy 5 Metre


Piyasa Fiyatı :
254.89 TL

% 34 İNDİRİM

Fiyat :
166.99 TL


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mutfak tezgah üstü, çekmece, dolap, boyalı duvar, pürüzsüz duvar kağıdı, pürüzsüz ahşap yüzey, metal yüzey, cam yüzey, plastik yüzey için kullanılabilir.

Mutfak tezgahı ve duvarlarınızı inatçı yağ lekeleri, diğer dış etkenlerden korumak için en pratik çözüm Siyah Yapışkanlı Kaplama Kağıdı Mermer Desenli 1 Metre

Mutfağınızda sizlere büyük kolaylık sağlayacak yapışkanlı kaplama kağıdı sayesinde çekmecelerinizi, dolaplarınızı ve raflarınızı toz ve kirden korumak artık çok kolay.

Mermer desenli kaplama kağıdı tüm pürüzsüz yüzeylerin temiz kullanımını kolaylaştırmak için üretilmiştir.

Kendinden yapışkanlı mermer desenli folyo, temizlik işleminden sonra duvarları, mobilya iç ve cihaz yüzeylerini hizalayacaktır.

Siyah kaplama kağıdı çevre dostu, anti-bakteriyel, anti-toz, anti-nem ve ısıya dayanıklı, özel PVC backsplashes malzemeden üretilmiştir.

Sadece kaplamanız gereken yüzeyin boyutlarını ölçün, çıkarılabilir arka etiketteki kesime uygun ızgara çizgileri sayesinde kolayca kesin.

Yapışkanlı Mermer Desenli Kaplama Kağıdı Özellikleri:

  •  Nem geçirmez, su geçirmez, toz geçirmez, yağ geçirmez, kolay temizlenebilir, yüksek sıcaklığa dayanıklı.
  •  Mutfak tezgah üstü, çekmece, dolap, boyalı duvar, pürüzsüz duvar kağıdı, pürüzsüz ahşap yüzey, metal yüzey, cam yüzey, plastik yüzey için kullanılabilir.
  •  Kendinden yapışkanlı ve çıkarılabilir arka etiket, kolay ölçüm ve yerleştirme için uygun ızgara çizgilerine sahiptir.
  • Sadece kaplamanız gereken yüzeyin boyutlarını ölçün, çıkarılabilir arka etiketteki kesime uygun ızgara çizgileri sayesinde kolayca kesin.
  •  Banyo, mutfak, dolaplar, çamaşır odaları, okul projeleri, atölyeler, ofislerde kullanın.
  •  Kolay yapıştırma ile dayanıklı  ve uzun bir süre için kullanılabilir.

Mermer Desenli kaplama Kağıdı Ölçüleri:

  • Uzunluk: 5m 
  • Genişlik: 60cm
Siyah Yapışkanlı Kaplama Kağıdı Mermer Desenli Büyük Boy 5 Metre Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!