10 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! 10 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar!

Telefon ve Kamera Tutucu Tripod: 170 cm Tripod Ayak+Telefon Tutucu


Piyasa Fiyatı :
267.90 TL

% 44 İNDİRİM

Fiyat :
149.90 TL


En net ve profesyonel fotoğraf-video çekimlerini yapabilmeniz için tasarlanmış Telefon ve Kamera Tutucu Tripod: 170 cm Tripod Ayak+Telefon Tutucu.

Profesyonel olarak fotoğraf çekebilmeniz için hazırlanmış, günlük kullanıma ve fotoğrafçılık ile uğraşanlara uygun olarak tasarlanmış Telefon ve Kamera Tutucu Tripod: 170 cm Tripod Ayak+Telefon Tutucu.

Evrensel başlığı ile tüm marka fotoğraf makinesi ve video kameralar ile uyumlu olarak kullanılabileceğiniz gibi cep telefonu tutucu aparatı ile de tripod setini kullanabilirsiniz.

Telefon tutucu aparatı 5.5 cm - 8.5 cm genişlikteki tüm cep telefonları ile uyum sağlamaktadır.

Profesyonel tripod ayak ayarlanabilir sabitleme mekanizması ile net olmayan tüm fotoğraflara son vererek en net şekilde fotoğraf ve videolarınızı kaydetmektedir.

Ön veya arka kısma doğru eğilebilen ve kendi ekseni çevresinde 360 derece dönebilen başlığı profesyonel kadrajlama yapabilmenizi sağlamaktadır.

90 derece yatay dönebilme özelliği sayesinde makine veya telefonunuzu tripoddan çıkarmadan yata yada dikey olarak çekim imkanı sağlamaktadır.

Taşıma çantası sayesinde en zorlu doğa koşullarında dahil kolayca kullanılabilmektedir.

Tripod Ölçüleri:

  • Açık Hali : 170 cm
  • Kapalı Hali : 63 cm
  • Maksimum Taşıma Kapasitesi : 4 kg

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet  " Telefon ve Kamera Tutucu Tripod: 170 cm Tripod Ayak+Telefon Tutucu" gönderilecektir.tripod telefon tutucu profesyonel tripod profesyonel fotoğraf makinası tripodu fotoğraf makinesi tripodu telefon tutucu tripod
Telefon ve Kamera Tutucu Tripod: 170 cm Tripod Ayak+Telefon Tutucu Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!