Tüy Toz Toplayıcı Fırça


Fiyat :
18.99 TL


Tüy Toz Toplayıcı Fırça Seti, üzerindeki fırçamsı kumaş sayesinde tüm tüy, kıl ve yünü topluyor.

Tüy Toz Toplayıcı Fırça, üzerindeki fırçamsı kumaş sayesinde tüm tüy, kıl ve yünü topluyor. Üstelik yapışkanlı tüy toplayıcı ürünler gibi yapışkanlığını kaybetme durumu da yok. Fırçayı tırtıklara zıt yönde sürttüğünüzde toplayıp, parmakla tırtıkların olduğu yöne bastırınca da bu tüyleri dışarı bırakıyor. Sonrasında ise tek yapmanız gereken bu tüyleri çöpe atmak. 

Kıyafetleriniz tozlu ve eski gözükmesin.

Açık havada görülmeyen fakat üstümüze yapışan tüyleri temizlemede kullanılan müthiş pratik ürün 
Tüy Toz Toplayıcı Fırça​.

Toz alma fırçası; kıyafet, koltuk gibi eşyaların üzerindede biriken tüy,toz,kıl gibi temizlemesi zor ve pis maddeleri hızlıca temizlemesinde yardımcıdır.

Özellikle evcil hayvan sahiplerinin evlerinde veya eşyalarında biriken tüylerin temizleme pratikliği sağlayan tüy temizleme fırçası sayesinde sağlığınızı da korumanız sağlanır.

Tüy ve Toz Alma Fırçası Özellikleri:

  • Tüy ve toz toplayıcı fırça ile elbiseleriniz,eşyalarınızı sizlerde tertemiz yapabilirsiniz.
  • Tutma aparatı kaliteli plastik malzemesi sayesinde dayanıklıdır. Temizleme bölmesi ise toz ve tüyü sorunsuz temizleyen kadifeden yapılmıştır.
  • Ergonomik ve şık bir tasarıma sahiptir.
  • Yıkanabilme özelliği sayesinde tüy temizleyicinin hijyenik yapısı vardır.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Elbise Temizleyici: Tüy ve Toz Alma Fırçası " gönderilecektir.20 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! 2021 Yılının En Çok Satan Fırsatları Belli Oldu 10 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! Yılın En Çok Satan Fırsatları! toz alma fırçası elbise temizleyici
Tüy Toz Toplayıcı Fırça Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!