Vantuzlu Akrobat Telefon Tutucu


Piyasa Fiyatı :
49.30 TL

% 29 İNDİRİM

Fiyat :
34.99 TL


Araçlarınız ile yolculuk halinde iken telefon veya navgiasyon kullanımınızı en güvenilir hale getirecek Vantuzlu Akrobat Telefon Tutucu.

Vantuzlu özel yapısı sayesinde her yüzeye kolay yapışabilen ve araçlarınızda güvenli telefon, navigasyon vb. cihazların kontrolünü sağlayabileceğiniz Vantuzlu Akrobat Telefon Tutucu.

Tüm cihaz ve araç modellerine uyum sağlayacak yapıda üretilmiş araç içi telefon tutacağı oldukça pratik bir tasarıma sahiptir.

Telefon tutucu ile araç içerisinde telefonnuzdaki hareketleri kolay takip edebilmenizi sağlamaktadır.

Vantuzlu telefon tutucu özel tasarımı ile kolay kuruluma sahiptir. Yapmanız gereken vantuz kısmını aracınızın ön cam veya torpido kısmına gelecek şekilde kolayca monte etmek olacaktır.

Kıskacına yerleştireceğiniz telefon veya navigasyon gibi cihazlarınızı rahatlıkla kullanabilir veya kontrol edebilirsiniz.

Akrobat telefon tutucu kıskaçlı yapısı sayesinde her farklı boyutlardaki telefonları kullanma imkanı sunmaktadır.

Cihazlarınıza tam kavrama sağlayan güçlü vantuz yapısı ile yolculuklarınız sırasında cihazlarınızın başına birşey gelmeyecek.

Şekil verilebilir kablosu sayesinde görüş açınıza göre ayarlayabileceksiniz.

Renk: siyah

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Vantuzlu Akrobat Telefon Tutucu " gönderilecektir.20 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! 2021 Yılının En Çok Satan Fırsatları Belli Oldu telefon tutucu araç ici telefon tutucu vantuzlu telefon tutucu mandallı telefon tutucu
Vantuzlu Akrobat Telefon Tutucu Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!