10 Metre Kendinden Yapışkanlı Silinebilir Mutfak Tezgah Üstü Sticker Folyo Gold


Piyasa Fiyatı :
417.62 TL

% 35 İNDİRİM

Fiyat :
269.99 TL


Mutfak dolaplarında, tezgahta, raflarda, duvarlarda, kiler alanlarında, bulaşık makinelerinde, fırın davlumbazlarında, buzdolaplarında, cihazlarda vb. düz yüzeylere uygulanabilir.

Bitenekadarcıları mutfak tezgahı ve duvarlarındaki inatçı yağ lekelerinden korumak için en pratik çözüm Yapışkanlı Kolay Silinebilir Mutfak Tezgah Üstü Folyo Gold

Mutfağınızda sizlere büyük kolaylık sağlayacak yapışkanlı silinebilir folyo sayesinde çekmecelerinizi, dolaplarınızı ve raflarınızı toz ve kirden korumak artık çok kolay.

Tezgah üstü folyo tüm pürüzsüz yüzeylerin temiz kullanımını kolaylaştırmak için üretilmiştir.

Yağ önleyici, toz önleyici ve su önleyicidir, plastik ve alüminyum folyodan yapılmıştır, yangına karşı normal PVC levhadan çok daha güçlüdür.

Tezgah üstü folyo ısıya ve neme dayanıklıdır, lekeler kolayca silinerek çıkar.

Silinebilir Mutfak Tezgah Üstü Sticker Folyo Özellikleri:

  • Kendinden yapışkanlıdır, çıkarılabilir arka etiket, kolay ölçüm ve yerleştirme için sığacak şekilde kesilmiş ızgara çizgilerine sahiptir.
  • Yeni görünümler oluşturmanız veya mevcut pürüzsüz yüzeylerin görünümünü onarmanız oldukça kolaydır.
  • Hızlı ve şık bir mutfak backsplash güncellemesi için uygulaması kolaydır. Gold portakal kabuğu dokulu karolar, alanınıza uyacak şekilde kesilebilir.
  • Mutfak dolaplarında, tezgahta, raflarda, duvarlarda, kiler alanlarında, bulaşık makinelerinde, fırın davlumbazlarında, buzdolaplarında, cihazlarda vb. düz yüzeylere uygulanabilir.
  • Tutkal kalıntısı bırakmaz: Mutfak Backsplash Temas Kağıdı çıkarılabilir, kağıt çıkarıldığında yapıştırıcı kalıntısı yoktur ve duvarlarınıza ve mobilyalarınıza zarar vermez.

Tezgah Üstü Folyo Ölçüleri:

  • 10m x 40 cm
10 Metre Kendinden Yapışkanlı Silinebilir Mutfak Tezgah Üstü Sticker Folyo Gold Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!