9 Delikli Kediler İçin Eğitici Renkli İlgi Çekici Ahşap Aktivite Oyuncağı


Piyasa Fiyatı :
301.44 TL

% 35 İNDİRİM

Fiyat :
195.99 TL


1-3 iş günü içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
1000 TL ve üzeri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peluş fare içeren oyuncak ile kediniz sıkılmayacak

Kedinizin merakını giderecek 9 delikli ahşap aktivite oyuncağı ile artık kediniz oyun zamanlarında sıkılmayacaktır.

Kedilerin avlanma içgüdüsünü tetikleyecek olan bu ahşap oyuncak ile kedinizle kaliteli oyun zamanları geçirebilirsiniz.

Bu 9 delikli ahşap kedi oyuncağı ile kediniz sıkıntısı ve agresifliğini oyuncaktan çıkaracak ve oyun zamanı dışında sakin kalacaktır.

Kaliteli bir oyun zamanı kedinizin ruhsal ve fiziksel sağlığı için önemli olmakla beraber eğitimi için de oldukça önemlidir.

Kedilerin en önemli özelliklerinden biri avlanma içgüdüleridir. Kedinizin agresif ve etrafına zarar verici davranışlarından kurtulaması ve evde sağlıklı bir şekilde yaşayabilmesi için günlük aktivite ve oyun zamanı çok önemlidir.

Bu ahşap delikli ve peluş fare içeren oyuncak ile kedinizin sıkılmayacağı eğlenceli bir oyun vakti ile bu sorunlarınızın çoğu çözülebilir.

Evde olmadığınız zamanlarda da kedinizin tek başına oynayabileceği bir kedi oyuncağı olan delikli ahşap kedi oyuncağı ile siz evde yokken kedinizin ortalığı dağıtması veya eşyaları tırmalaması hakkında endişe etmenize gerek kalmaz.

Dikkatini çekecek ve onu siz gelene kadar meşgul tutacak bu kutu kedi oyuncağı ile rahatça kedinizi evde bırakabilirsiniz.

Kedi oyuncağı, kedinize zarar verecek madde içermez. Kedinizin tırmalaması ve çizmesi için güvenlidir, her detay çok dikkatli cilalanmıştır.

Ürün Boyutları: 26x26x6

Paket İçeriği: 1 adet 9 delikli kutu, 3 adet top

9 Delikli Kediler İçin Eğitici Renkli İlgi Çekici Ahşap Aktivite Oyuncağı Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!