Ahşap Kafes Renkli Toplu Kedi Patisi Desenli Sesli Kedi Oyuncağı


Piyasa Fiyatı :
167.36 TL

% 34 İNDİRİM

Fiyat :
109.99 TL


1-3 iş günü içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
1000 TL ve üzeri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Renkli topu ve topun sesi ile kedinizin ilgisini üzerinde çeker ve enerjisini atmasına yardımcı olur.

Kedinizin ilgilisini çekecek bu kafes şekilli ve içinde bir zilli top olan oyuncak kedinizin favori aktivite oyuncağı olacaktır.

İçinden çıkartamayacağı bir top barındıran bu oyuncak kedinizin uğraşarak saatler harcayacağı ve enerjisini atabileceği muhteşem oyuncaktır.

Aktivite saatlerinde peşinde koşması ve kovalaması için yatay pozisyona getirip tekerleğe çevirebilecek ve saatlerde peşinde kovalamasını sağlayabileceğiniz bu ahşap sesli kedi oyuncağı ile kedinizin en sevdiği oyuncak olacaktır.

İçindeki ses çıkaran renkli top ile kedileri meraklandıran ahşap kafes oyuncak kedilerinizi tek başına oynamaya ve günlük aktivitelerini tamamlamaya teşvik edecektir.

Sesli kedi oyuncağı kediler için duyu organlarını simüle edici ve merak uyandırıcı bir oyuncak olmakla beraber renkli topu ve topun sesi ile kedinizin ilgisini üzerinde çeker ve enerjisini atmasına yardımcı olur.

Ahşap kafes renkli toplu kedi patisi desenli sesli kedi oyuncağı tamamen ahşaptan yapılmıştır ve hayvanlara karşı zararlı madde içermez.

Kedinizin oynaması, tırmıklaması ve fırlatması için güvenlidir.

Ahşap Kafes Sesli Kedi Oyuncağı:

  • 11,5cm x 8cm
Ahşap Kafes Renkli Toplu Kedi Patisi Desenli Sesli Kedi Oyuncağı Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!